25.10.2026 07:00 • Switzerland • ATP Basel 2026

Rinky Hijikata - Yannick Hanfmann Ennusteet ja Vetovihjeet

Rinky Hijikata vs. Yannick Hanfmann pidetään 07:00 25.10.2026.

Rinky Hijikata
—
Yannick Hanfmann

Mitä veikata?

Tarkista viime Rinky Hijikata vs Yannick Hanfmann veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Yannick Hanfmann" tulos kertoimilla -147 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Yannick Hanfmann
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Rinky Hijikata - Yannick Hanfmann otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (1395 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.8 voittoa panostamalla 10 Yannick Hanfmann vetoon (-147) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta maer20 (sijoituksessa 2057), antaa vinkki kertoimilla -147 Yannick Hanfmann tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 6.8 ennustettua voittoa saadakseen.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Sijoitus: 1395/1980
Tuotto: -53.4
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
maer20
maer20
Sijoitus: 2057/1980
Tuotto: -2220.57
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80

JohnnyBetin vetovihjeet Rinky Hijikata - Yannick Hanfmann otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, maer20 (jolla on -5.0% tuotto) ennustaa saada 6.8 voittoa panostamalla 10 Yannick Hanfmann kertoimilla (-147) Home Away markkinolla. Taas on vielä GOAL 90+ 🇺🇦⚽ veikkaaja jolla on -16.08% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Yannick Hanfmann kertoimilla (-147) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 6.8.

maer20
maer20
Sijoitus: 1011/1980
Yield: -5.0%
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Sijoitus: 1469/1980
Yield: -16.08%
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Rinky Hijikata - Yannick Hanfmann veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! GOAL 90+ 🇺🇦⚽, jonka ODI parametri on 0.62, panos 10 ja kertoimet -147 veikkaamalla Yannick Hanfmann Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.8. maer20 (ODI: -316.79) antaa vetovihje saadakseen 6.8 voittoa veikkaamalla 10 panosta Yannick Hanfmann (-147) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Sijoitus: 537/1980
ODI: 0.62
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
maer20
maer20
Sijoitus: 2039/1980
ODI: -316.79
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Rinky Hijikata vs Yannick Hanfmann otteluun

Mitä tulosta Rinky Hijikata vs Yannick Hanfmann otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Yannick Hanfmann veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -147, 10 panoksella, GOAL 90+ 🇺🇦⚽ tipsterista. Veto Yannick Hanfmann (-147) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, maer20 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80
Home Away
-147 for Yannick Hanfmann
10/10
Ennustettu tuotto 6.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Rinky Hijikata vs Yannick Hanfmann otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Yannick Hanfmann joukkueen voitto (kertoimet -147).Rinky Hijikata joukkueen voitto (+131) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Rinky Hijikata vs Yannick Hanfmann Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -147 - Yannick Hanfmann (Home Away)
Pelaa vastuullisesti