25.10.2026 09:00 • Switzerland • Super League 2026/2027

FC Thun - FC Lugano Ennusteet ja Vetovihjeet

FC Thun vs. FC Lugano pidetään 09:00 25.10.2026.

FC Thun
FC Thun
—
FC Lugano
FC Lugano

Mitä veikata?

Tarkista viime FC Thun vs FC Lugano veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "FC Lugano" tulos kertoimilla -116 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
FC Lugano
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet FC Thun - FC Lugano otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Nionio (47 tuottosijoituksessa) ennustaa 8.6 voittoa panostamalla 10 FC Lugano vetoon (-116) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Nionio
Nionio
Sijoitus: 47/1972
Tuotto: 118.86
Home Draw Away
-116 for FC Lugano
10/10
Ennustettu tuotto 8.60

JohnnyBetin vetovihjeet FC Thun - FC Lugano otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Nionio (jolla on 2.34% tuotto) ennustaa saada 8.6 voittoa panostamalla 10 FC Lugano kertoimilla (-116) Home Draw Away markkinolla.

Nionio
Nionio
Sijoitus: 527/1972
Yield: 2.34%
Home Draw Away
-116 for FC Lugano
10/10
Ennustettu tuotto 8.60

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat FC Thun - FC Lugano veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Nionio, jonka ODI parametri on -16.15, panos 10 ja kertoimet -116 veikkaamalla FC Lugano Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 8.6.

Nionio
Nionio
Sijoitus: 1868/1972
ODI: -16.15
Home Draw Away
-116 for FC Lugano
10/10
Ennustettu tuotto 8.60

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit FC Thun vs FC Lugano otteluun

Mitä tulosta FC Thun vs FC Lugano otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on FC Lugano veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -116, 10 panoksella, Nionio tipsterista.

Home Draw Away
-116 for FC Lugano
10/10
Ennustettu tuotto 8.60

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan FC Thun vs FC Lugano otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on FC Lugano voitto (kerroin -116). FC Thun (+252) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+314).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Thun vs FC Lugano Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -116 - FC Lugano (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti