24.10.2026 22:00 • Costa Rica • Primera Division 2026/2027

CS Herediano - CS Cartaginés Ennusteet ja Vetovihjeet

CS Herediano vs. CS Cartaginés pidetään 22:00 24.10.2026.

CS Herediano
CS Herediano
—
CS Cartagines
CS Cartaginés

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 2.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet CS Herediano - CS Cartaginés otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, gigi7317 (1682 tuottosijoituksessa) ennustaa 10.6 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+106) kertoimilla Over/Under 2.5 markkinolla.

gigi7317
gigi7317
Sijoitus: 1682/1972
Tuotto: -156.71
Over/Under 2.5
+106 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

JohnnyBetin vetovihjeet CS Herediano - CS Cartaginés otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, gigi7317 (jolla on -5.26% tuotto) ennustaa saada 10.6 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (+106) Over/Under 2.5 markkinolla.

gigi7317
gigi7317
Sijoitus: 1031/1972
Yield: -5.26%
Over/Under 2.5
+106 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat CS Herediano - CS Cartaginés veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! gigi7317, jonka ODI parametri on 0.58, panos 10 ja kertoimet +106 veikkaamalla Over Over/Under 2.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 10.6.

gigi7317
gigi7317
Sijoitus: 550/1972
ODI: 0.58
Over/Under 2.5
+106 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit CS Herediano vs CS Cartaginés otteluun

Mitä tulosta CS Herediano vs CS Cartaginés otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 2.5 markkinoilla, kertoimilla +106, 10 panoksella, gigi7317 tipsterista.

Over/Under 2.5
+106 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

CS Herediano vs CS Cartaginés Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +106 - Over (Over/Under 2.5)
Pelaa vastuullisesti