24.10.2026 12:40 • World • UFC 2026

Nikita Krylov - Abdulrakhman Yakhyaev Ennusteet ja Vetovihjeet

Nikita Krylov vs. Abdulrakhman Yakhyaev pidetään 12:40 24.10.2026.

Nikita Krylov
—
Abdulrakhman Yakhyaev

Mitä veikata?

Tarkista viime Nikita Krylov vs Abdulrakhman Yakhyaev veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Abdulrakhman Yakhyaev" tulos kertoimilla -476 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Abdulrakhman Yakhyaev
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Nikita Krylov - Abdulrakhman Yakhyaev otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, theoxy (1731 tuottosijoituksessa) ennustaa 2.1 voittoa panostamalla 10 Abdulrakhman Yakhyaev vetoon (-476) kertoimilla Home Away markkinolla.

theoxy
theoxy
Sijoitus: 1731/1932
Tuotto: -225.03
Home Away
-476 for Abdulrakhman Yakhyaev
10/10
Ennustettu tuotto 2.10

JohnnyBetin vetovihjeet Nikita Krylov - Abdulrakhman Yakhyaev otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, theoxy (jolla on -3.96% tuotto) ennustaa saada 2.1 voittoa panostamalla 10 Abdulrakhman Yakhyaev kertoimilla (-476) Home Away markkinolla.

theoxy
theoxy
Sijoitus: 917/1932
Yield: -3.96%
Home Away
-476 for Abdulrakhman Yakhyaev
10/10
Ennustettu tuotto 2.10

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Nikita Krylov - Abdulrakhman Yakhyaev veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! theoxy, jonka ODI parametri on -937.18, panos 10 ja kertoimet -476 veikkaamalla Abdulrakhman Yakhyaev Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 2.1.

theoxy
theoxy
Sijoitus: 2012/1932
ODI: -937.18
Home Away
-476 for Abdulrakhman Yakhyaev
10/10
Ennustettu tuotto 2.10

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Nikita Krylov vs Abdulrakhman Yakhyaev otteluun

Mitä tulosta Nikita Krylov vs Abdulrakhman Yakhyaev otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Abdulrakhman Yakhyaev veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -476, 10 panoksella, theoxy tipsterista.

Home Away
-476 for Abdulrakhman Yakhyaev
10/10
Ennustettu tuotto 2.10

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Nikita Krylov vs Abdulrakhman Yakhyaev otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Abdulrakhman Yakhyaev joukkueen voitto (kertoimet -476).Nikita Krylov joukkueen voitto (+380) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Nikita Krylov vs Abdulrakhman Yakhyaev Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -476 - Abdulrakhman Yakhyaev (Home Away)
Pelaa vastuullisesti