21.10.2026 08:10 • World • Modus Super Series 2026

Ricardo Ulrich - Archie Self Ennusteet ja Vetovihjeet

Ricardo Ulrich vs. Archie Self pidetään 08:10 21.10.2026.

Ricardo Ulrich
—
Archie Self

Mitä veikata?

Tarkista viime Ricardo Ulrich vs Archie Self veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Ricardo Ulrich" tulos kertoimilla +228 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Ricardo Ulrich
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Ricardo Ulrich - Archie Self otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (2034 tuottosijoituksessa) ennustaa 18.24 voittoa panostamalla 8 Ricardo Ulrich vetoon (+228) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2034/1927
Tuotto: -37760.2
Home Away
+228 for Ricardo Ulrich
8/10
Ennustettu tuotto 18.24

JohnnyBetin vetovihjeet Ricardo Ulrich - Archie Self otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -17.89% tuotto) ennustaa saada 18.24 voittoa panostamalla 8 Ricardo Ulrich kertoimilla (+228) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Away
+228 for Ricardo Ulrich
8/10
Ennustettu tuotto 18.24

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Ricardo Ulrich - Archie Self veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -43682.8, panos 8 ja kertoimet +228 veikkaamalla Ricardo Ulrich Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 18.24.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Away
+228 for Ricardo Ulrich
8/10
Ennustettu tuotto 18.24

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Ricardo Ulrich vs Archie Self otteluun

Mitä tulosta Ricardo Ulrich vs Archie Self otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Ricardo Ulrich veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +228, 8 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
+228 for Ricardo Ulrich
8/10
Ennustettu tuotto 18.24

Ricardo Ulrich vs Archie Self Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +228 - Ricardo Ulrich (Home Away)
Pelaa vastuullisesti