25.10.2026 09:45 • Poland • Ekstraklasa 2026/2027

Jagiellonia Bialystok SSA - Wisła Płock Ennusteet ja Vetovihjeet

Jagiellonia Bialystok SSA vs. Wisła Płock pidetään 09:45 25.10.2026.

Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Bialystok SSA
—
Wisla Plock
Wisła Płock

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Jagiellonia Bialystok SSA - Wisła Płock otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, 4lb3rt (1259 tuottosijoituksessa) ennustaa 10.64 voittoa panostamalla 4 Draw vetoon (+266) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

4lb3rt
Sijoitus: 1259/1960
Tuotto: -34.12
Home Draw Away
+266 for Draw
4/10
Ennustettu tuotto 10.64

JohnnyBetin vetovihjeet Jagiellonia Bialystok SSA - Wisła Płock otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, 4lb3rt (jolla on -14.58% tuotto) ennustaa saada 10.64 voittoa panostamalla 4 Draw kertoimilla (+266) Home Draw Away markkinolla.

4lb3rt
Sijoitus: 1417/1960
Yield: -14.58%
Home Draw Away
+266 for Draw
4/10
Ennustettu tuotto 10.64

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Jagiellonia Bialystok SSA - Wisła Płock veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! 4lb3rt, jonka ODI parametri on -0.21, panos 4 ja kertoimet +266 veikkaamalla Draw Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 10.64.

4lb3rt
Sijoitus: 1245/1960
ODI: -0.21
Home Draw Away
+266 for Draw
4/10
Ennustettu tuotto 10.64

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Jagiellonia Bialystok SSA vs Wisła Płock otteluun

Mitä tulosta Jagiellonia Bialystok SSA vs Wisła Płock otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Draw veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +266, 4 panoksella, 4lb3rt tipsterista.

Home Draw Away
+266 for Draw
4/10
Ennustettu tuotto 10.64

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Jagiellonia Bialystok SSA vs Wisła Płock otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on tasapeli (kerroin +266). Jagiellonia Bialystok SSA joukkueen voitto (-101) sai 0%. 0% ennustaa Wisła Płock voittoa (+238).

1 0%
X 100%
2 0%

Jagiellonia Bialystok SSA vs Wisła Płock Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +266 - Draw (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti