25.10.2026 14:15 • Belgium • Pro League 2026/2027

Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge KSV Ennusteet ja Vetovihjeet

Union Saint-Gilloise vs. Cercle Brugge KSV pidetään 14:15 25.10.2026.

Union St.-Gilloise
Union Saint-Gilloise
—
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV

Mitä veikata?

Tarkista viime Union Saint-Gilloise vs Cercle Brugge KSV veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Union Saint-Gilloise" tulos kertoimilla -323 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Union Saint-Gilloise
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge KSV otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, TulevikMaro (1852 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.1 voittoa panostamalla 10 Union Saint-Gilloise vetoon (-323) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

TulevikMaro
TulevikMaro
Sijoitus: 1852/1966
Tuotto: -351.94
Home Draw Away
-323 for Union Saint-Gilloise
10/10
Ennustettu tuotto 3.10

JohnnyBetin vetovihjeet Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge KSV otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, TulevikMaro (jolla on -5.63% tuotto) ennustaa saada 3.1 voittoa panostamalla 10 Union Saint-Gilloise kertoimilla (-323) Home Draw Away markkinolla.

TulevikMaro
TulevikMaro
Sijoitus: 1043/1966
Yield: -5.63%
Home Draw Away
-323 for Union Saint-Gilloise
10/10
Ennustettu tuotto 3.10

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge KSV veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! TulevikMaro, jonka ODI parametri on -27.69, panos 10 ja kertoimet -323 veikkaamalla Union Saint-Gilloise Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.1.

TulevikMaro
TulevikMaro
Sijoitus: 1913/1966
ODI: -27.69
Home Draw Away
-323 for Union Saint-Gilloise
10/10
Ennustettu tuotto 3.10

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Union Saint-Gilloise vs Cercle Brugge KSV otteluun

Mitä tulosta Union Saint-Gilloise vs Cercle Brugge KSV otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Union Saint-Gilloise veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -323, 10 panoksella, TulevikMaro tipsterista.

Home Draw Away
-323 for Union Saint-Gilloise
10/10
Ennustettu tuotto 3.10

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Union Saint-Gilloise vs Cercle Brugge KSV otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Union Saint-Gilloise joukkueen voitto (odds of -323). Cercle Brugge KSV joukkueen voitto (+779) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+456).

1 100%
X 0%
2 0%

Union Saint-Gilloise vs Cercle Brugge KSV Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -323 - Union Saint-Gilloise (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti