10.10.2026 12:30 Germany Bundesliga 2026/2027

RB Leipzig - Eintracht Frankfurt Ennusteet ja Vetovihjeet

RB Leipzig vs. Eintracht Frankfurt pidetään 12:30 10.10.2026.

RB Leipzig
RB Leipzig
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet RB Leipzig - Eintracht Frankfurt otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, GamblingSport19 (1718 tuottosijoituksessa) ennustaa 31.2 voittoa panostamalla 8 Draw vetoon (+390) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1718/1647
Tuotto: -2235.8
Home Draw Away
+390 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 31.20

JohnnyBetin vetovihjeet RB Leipzig - Eintracht Frankfurt otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, GamblingSport19 (jolla on -11.31% tuotto) ennustaa saada 31.2 voittoa panostamalla 8 Draw kertoimilla (+390) Home Draw Away markkinolla.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1095/1647
Yield: -11.31%
Home Draw Away
+390 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 31.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat RB Leipzig - Eintracht Frankfurt veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! GamblingSport19, jonka ODI parametri on -7398.1, panos 8 ja kertoimet +390 veikkaamalla Draw Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 31.2.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1724/1647
ODI: -7398.1
Home Draw Away
+390 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 31.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt otteluun

Mitä tulosta RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Draw veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +390, 8 panoksella, GamblingSport19 tipsterista.

Home Draw Away
+390 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 31.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on tasapeli (kerroin +390). RB Leipzig joukkueen voitto (-179) sai 0%. 0% ennustaa Eintracht Frankfurt voittoa (+380).

1 0%
X 100%
2 0%

RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +390 - Draw (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti