23.09.2026 05:00 Japan NPB 2026

Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles Ennusteet ja Vetovihjeet

Hokkaido Nippon Ham Fighters vs. Tohoku Rakuten Golden Eagles pidetään 05:00 23.09.2026.

Hokkaido Nippon Ham Fighters
Hokkaido Nippon Ham Fighters
Tohoku Rakuten Golden Eagles
Tohoku Rakuten Golden Eagles

Mitä veikata?

Tarkista viime Hokkaido Nippon Ham Fighters vs Tohoku Rakuten Golden Eagles veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Hokkaido Nippon Ham Fighters" tulos kertoimilla -128 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Hokkaido Nippon Ham Fighters
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, maer20 (1708 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.8 voittoa panostamalla 10 Hokkaido Nippon Ham Fighters vetoon (-128) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta GamblingSport19 (sijoituksessa 1718), antaa vinkki kertoimilla +106 Tohoku Rakuten Golden Eagles tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 10.6 ennustettua voittoa saadakseen.

maer20
maer20
Sijoitus: 1708/1647
Tuotto: -1751.95
Home Away
-128 for Hokkaido Nippon Ham Fighters
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1718/1647
Tuotto: -2235.8
Home Away
+106 for Tohoku Rakuten Golden Eagles
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

JohnnyBetin vetovihjeet Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, maer20 (jolla on -5.54% tuotto) ennustaa saada 7.8 voittoa panostamalla 10 Hokkaido Nippon Ham Fighters kertoimilla (-128) Home Away markkinolla. Taas on vielä GamblingSport19 veikkaaja jolla on -11.31% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Tohoku Rakuten Golden Eagles kertoimilla (+106) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 10.6.

maer20
maer20
Sijoitus: 847/1647
Yield: -5.54%
Home Away
-128 for Hokkaido Nippon Ham Fighters
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1095/1647
Yield: -11.31%
Home Away
+106 for Tohoku Rakuten Golden Eagles
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! maer20, jonka ODI parametri on -285.55, panos 10 ja kertoimet -128 veikkaamalla Hokkaido Nippon Ham Fighters Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.8. GamblingSport19 (ODI: -7398.1) antaa vetovihje saadakseen 10.6 voittoa veikkaamalla 10 panosta Tohoku Rakuten Golden Eagles (+106) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

maer20
maer20
Sijoitus: 1697/1647
ODI: -285.55
Home Away
-128 for Hokkaido Nippon Ham Fighters
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1724/1647
ODI: -7398.1
Home Away
+106 for Tohoku Rakuten Golden Eagles
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Hokkaido Nippon Ham Fighters vs Tohoku Rakuten Golden Eagles otteluun

Mitä tulosta Hokkaido Nippon Ham Fighters vs Tohoku Rakuten Golden Eagles otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Hokkaido Nippon Ham Fighters veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -128, 10 panoksella, maer20 tipsterista. Veto Tohoku Rakuten Golden Eagles (+106) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, GamblingSport19 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-128 for Hokkaido Nippon Ham Fighters
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
Home Away
+106 for Tohoku Rakuten Golden Eagles
10/10
Ennustettu tuotto 10.60

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Hokkaido Nippon Ham Fighters vs Tohoku Rakuten Golden Eagles otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä, on Hokkaido Nippon Ham Fighters joukkueen voitto (kertoimet -128). Taas Tohoku Rakuten Golden Eagles joukkueen voitto (+106) sai 50% ääntä.

1 50%
2 50%

Hokkaido Nippon Ham Fighters vs Tohoku Rakuten Golden Eagles Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -128 - Hokkaido Nippon Ham Fighters (Home Away)
Pelaa vastuullisesti