22.09.2026 21:40 United States MLB 2026

Oakland Athletics - Los Angeles Angels Ennusteet ja Vetovihjeet

Oakland Athletics vs. Los Angeles Angels pidetään 21:40 22.09.2026.

Oakland Athletics
Oakland Athletics
Los Angeles Angels

Mitä veikata?

Tarkista viime Oakland Athletics vs Los Angeles Angels veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Oakland Athletics" tulos kertoimilla -108 2 2:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (-1.5)" "Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw" tuloksella (kertoimet -213) jonka valitsi 100%.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Oakland Athletics
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 8.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 9.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Oakland Athletics - Los Angeles Angels otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, ERodríguez (44 tuottosijoituksessa) ennustaa 4.65 voittoa panostamalla 5 Oakland Athletics vetoon (-108) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta max147 (sijoituksessa 210), antaa vinkki kertoimilla -213 Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw tulokselle (Asian Handicap (-1.5)) panostamalla 5, 2.35 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1629 tällä kaudella), Tipsters orochisama ennustaa 6.3 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -159 veikkaamalla Over Over/Under 8.5 markkinolla.

ERodríguez
ERodríguez
Sijoitus: 44/1646
Tuotto: 113.92
Home Away
-108 for Oakland Athletics
5/10
Ennustettu tuotto 4.65
max147
max147
Sijoitus: 210/1646
Tuotto: 27.99
Asian Handicap (-1.5)
-213 for Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 2.35
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Sijoitus: 1629/1646
Tuotto: -584.9
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.30
maer20
maer20
Sijoitus: 1708/1646
Tuotto: -1751.95
Home Away
-109 for Oakland Athletics
10/10
Ennustettu tuotto 9.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1727/1646
Tuotto: -6608.89
Over/Under 9.5
-103 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.70

JohnnyBetin vetovihjeet Oakland Athletics - Los Angeles Angels otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, ERodríguez (jolla on 3.4% tuotto) ennustaa saada 4.65 voittoa panostamalla 5 Oakland Athletics kertoimilla (-108) Home Away markkinolla. Taas on vielä max147 veikkaaja jolla on 3.0% tuotto. Vinkkinsä on 5 panos Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw kertoimilla (-213) Asian Handicap (-1.5) markkinolla. Odotettu voitto on 2.35. Tipsters orochisama (-3.2% tuotto) valitsi -159 Over vedon Over/Under 8.5 markkinolla. Panostamalla 10 saa 6.3 voittoa jos oikein.

ERodríguez
ERodríguez
Sijoitus: 421/1646
Yield: 3.4%
Home Away
-108 for Oakland Athletics
5/10
Ennustettu tuotto 4.65
max147
max147
Sijoitus: 426/1646
Yield: 3.0%
Asian Handicap (-1.5)
-213 for Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 2.35
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Sijoitus: 709/1646
Yield: -3.2%
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.30
maer20
maer20
Sijoitus: 847/1646
Yield: -5.54%
Home Away
-109 for Oakland Athletics
10/10
Ennustettu tuotto 9.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 937/1646
Yield: -7.09%
Over/Under 9.5
-103 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.70

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Oakland Athletics - Los Angeles Angels veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Tipsters orochisama, jonka ODI parametri on 11.13, panos 10 ja kertoimet -159 veikkaamalla Over Over/Under 8.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.3. ERodríguez (ODI: -0.77) antaa vetovihje saadakseen 4.65 voittoa veikkaamalla 5 panosta Oakland Athletics (-108) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -8.33), max147, valitsee Asian Handicap (-1.5) markkina panostamalla 5 -213 kertoimilla veikkaamalla Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw. Ennustettu voitto on 2.35.

Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Sijoitus: 177/1646
ODI: 11.13
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.30
ERodríguez
ERodríguez
Sijoitus: 1214/1646
ODI: -0.77
Home Away
-108 for Oakland Athletics
5/10
Ennustettu tuotto 4.65
max147
max147
Sijoitus: 1496/1646
ODI: -8.33
Asian Handicap (-1.5)
-213 for Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 2.35
maer20
maer20
Sijoitus: 1697/1646
ODI: -285.55
Home Away
-109 for Oakland Athletics
10/10
Ennustettu tuotto 9.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1725/1646
ODI: -8449.89
Over/Under 9.5
-103 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.70

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Oakland Athletics vs Los Angeles Angels otteluun

Mitä tulosta Oakland Athletics vs Los Angeles Angels otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Oakland Athletics veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -108, 5 panoksella, ERodríguez tipsterista. Veto Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw (-213) Asian Handicap (-1.5) markkinoilla, 5 panoksella, max147 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 8.5 markkinoilla, josta Tipsters orochisama lyö 10 vetoa -159 kertoimilla.

Home Away
-108 for Oakland Athletics
5/10
Ennustettu tuotto 4.65
Asian Handicap (-1.5)
-213 for Los Angeles Angels (+1.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 2.35
Over/Under 8.5
-159 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.30
Home Away
-109 for Oakland Athletics
10/10
Ennustettu tuotto 9.20
Over/Under 9.5
-103 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 9.70

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Oakland Athletics vs Los Angeles Angels otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Oakland Athletics joukkueen voitto (kertoimet -108). Taas Los Angeles Angels joukkueen voitto (-105) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Oakland Athletics vs Los Angeles Angels Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -108 - Oakland Athletics (Home Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -159 - Over (Over/Under 8.5)
Pelaa vastuullisesti