23.09.2026 08:00 India Andhra T20 League Women 2026

Godavari Golden Eagles (W) - Rayalaseema Xen Stars (W) Ennusteet ja Vetovihjeet

Godavari Golden Eagles (W) vs. Rayalaseema Xen Stars (W) pidetään 08:00 23.09.2026.

Godavari Golden Eagles (W)
Rayalaseema Xen Stars (W)

Mitä veikata?

Tarkista viime Godavari Golden Eagles (W) vs Rayalaseema Xen Stars (W) veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Godavari Golden Eagles (W)" tulos kertoimilla -137 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Godavari Golden Eagles (W)
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Godavari Golden Eagles (W) - Rayalaseema Xen Stars (W) otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1745 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.3 voittoa panostamalla 10 Godavari Golden Eagles (W) vetoon (-137) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1745/1647
Tuotto: -25525.3
Home Away
-137 for Godavari Golden Eagles (W)
10/10
Ennustettu tuotto 7.30

JohnnyBetin vetovihjeet Godavari Golden Eagles (W) - Rayalaseema Xen Stars (W) otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -18.99% tuotto) ennustaa saada 7.3 voittoa panostamalla 10 Godavari Golden Eagles (W) kertoimilla (-137) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1270/1647
Yield: -18.99%
Home Away
-137 for Godavari Golden Eagles (W)
10/10
Ennustettu tuotto 7.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Godavari Golden Eagles (W) - Rayalaseema Xen Stars (W) veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -28438.8, panos 10 ja kertoimet -137 veikkaamalla Godavari Golden Eagles (W) Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.3.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1743/1647
ODI: -28438.8
Home Away
-137 for Godavari Golden Eagles (W)
10/10
Ennustettu tuotto 7.30

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Godavari Golden Eagles (W) vs Rayalaseema Xen Stars (W) otteluun

Mitä tulosta Godavari Golden Eagles (W) vs Rayalaseema Xen Stars (W) otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Godavari Golden Eagles (W) veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -137, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
-137 for Godavari Golden Eagles (W)
10/10
Ennustettu tuotto 7.30

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Godavari Golden Eagles (W) vs Rayalaseema Xen Stars (W) otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Godavari Golden Eagles (W) joukkueen voitto (kertoimet -137). Taas Rayalaseema Xen Stars (W) joukkueen voitto (-137) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Godavari Golden Eagles (W) vs Rayalaseema Xen Stars (W) Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -137 - Godavari Golden Eagles (W) (Home Away)
Pelaa vastuullisesti