31.07.2026 11:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Vis Pesaro - Benevento Ennusteet ja Vetovihjeet

Vis Pesaro vs. Benevento pidetään 11:30 31.07.2026.

Vis Pesaro 1898
Vis Pesaro
Benevento
Benevento

Mitä veikata?

Tarkista viime Vis Pesaro vs Benevento veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Benevento" tulos kertoimilla -182 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 3
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away
Benevento
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Vis Pesaro - Benevento otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, tennislover (26 tuottosijoituksessa) ennustaa 10.7 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+107) kertoimilla Over/Under 3 markkinolla. Toisaalta Junior Kingombe (sijoituksessa 82), antaa vinkki kertoimilla -182 Benevento tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 5.5 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1999 tällä kaudella), Papadenis ennustaa 12.4 voittoa panostamalla 10 kertoimilla +124 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla.

tennislover
tennislover
Sijoitus: 26/2052
Tuotto: 158.21
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.70
Junior Kingombe
Sijoitus: 82/2052
Tuotto: 69.22
Home Draw Away
-182 for Benevento
10/10
Ennustettu tuotto 5.50
Papadenis
Papadenis
Sijoitus: 1999/2052
Tuotto: -210.48
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Klave33
Klave33
Sijoitus: 2045/2052
Tuotto: -260.76
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40

JohnnyBetin vetovihjeet Vis Pesaro - Benevento otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Junior Kingombe (jolla on 15.18% tuotto) ennustaa saada 5.5 voittoa panostamalla 10 Benevento kertoimilla (-182) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä tennislover veikkaaja jolla on 8.75% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (+107) Over/Under 3 markkinolla. Odotettu voitto on 10.7. Papadenis (-5.11% tuotto) valitsi +124 Over vedon Over/Under 1.5, 1st Half markkinolla. Panostamalla 10 saa 12.4 voittoa jos oikein.

Junior Kingombe
Sijoitus: 396/2052
Yield: 15.18%
Home Draw Away
-182 for Benevento
10/10
Ennustettu tuotto 5.50
tennislover
tennislover
Sijoitus: 470/2052
Yield: 8.75%
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.70
Papadenis
Papadenis
Sijoitus: 926/2052
Yield: -5.11%
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Klave33
Klave33
Sijoitus: 1054/2052
Yield: -7.49%
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Vis Pesaro - Benevento veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Klave33, jonka ODI parametri on 149.03, panos 10 ja kertoimet +124 veikkaamalla Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla. Mahdollinen voitto on 12.4. Papadenis (ODI: 50.26) antaa vetovihje saadakseen 12.4 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (+124) kertoimilla Over/Under 1.5, 1st Half vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 4.36), tennislover, valitsee Over/Under 3 markkina panostamalla 10 +107 kertoimilla veikkaamalla Over. Ennustettu voitto on 10.7.

Klave33
Klave33
Sijoitus: 48/2052
ODI: 149.03
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Papadenis
Papadenis
Sijoitus: 98/2052
ODI: 50.26
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
tennislover
tennislover
Sijoitus: 369/2052
ODI: 4.36
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.70
Junior Kingombe
Sijoitus: 678/2052
ODI: 0.42
Home Draw Away
-182 for Benevento
10/10
Ennustettu tuotto 5.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Vis Pesaro vs Benevento otteluun

Mitä tulosta Vis Pesaro vs Benevento otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 3 markkinoilla, kertoimilla +107, 10 panoksella, tennislover tipsterista. Veto Benevento (-182) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, Junior Kingombe tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 1.5, 1st Half markkinoilla, josta Papadenis lyö 10 vetoa +124 kertoimilla.

Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.70
Home Draw Away
-182 for Benevento
10/10
Ennustettu tuotto 5.50
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Over/Under 1.5, 1st Half
+124 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 12.40

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Vis Pesaro vs Benevento otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Benevento voitto (kerroin -182). Vis Pesaro (+437) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+295).

1 0%
X 0%
2 100%

Vis Pesaro vs Benevento Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +107 - Over (Over/Under 3)
Vinkki 2:
Kertoimet -182 - Benevento (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti