02.08.2026 09:45 Hungary NB I 2026/2027

Újpest FC - Debreceni VSC Ennusteet ja Vetovihjeet

Újpest FC vs. Debreceni VSC pidetään 09:45 02.08.2026.

FC Ujpest
Újpest FC
Debreceni VSC
Debreceni VSC

Mitä veikata?

Tarkista viime Újpest FC vs Debreceni VSC veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Újpest FC" tulos kertoimilla +112 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Újpest FC
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Újpest FC - Debreceni VSC otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, laminx089 (1769 tuottosijoituksessa) ennustaa 11.2 voittoa panostamalla 10 Újpest FC vetoon (+112) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

laminx089
Sijoitus: 1769/2051
Tuotto: -98.64
Home Draw Away
+112 for Újpest FC
10/10
Ennustettu tuotto 11.20

JohnnyBetin vetovihjeet Újpest FC - Debreceni VSC otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, laminx089 (jolla on -6.7% tuotto) ennustaa saada 11.2 voittoa panostamalla 10 Újpest FC kertoimilla (+112) Home Draw Away markkinolla.

laminx089
Sijoitus: 987/2051
Yield: -6.7%
Home Draw Away
+112 for Újpest FC
10/10
Ennustettu tuotto 11.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Újpest FC - Debreceni VSC veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! laminx089, jonka ODI parametri on -4.39, panos 10 ja kertoimet +112 veikkaamalla Újpest FC Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 11.2.

laminx089
Sijoitus: 1947/2051
ODI: -4.39
Home Draw Away
+112 for Újpest FC
10/10
Ennustettu tuotto 11.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Újpest FC vs Debreceni VSC otteluun

Mitä tulosta Újpest FC vs Debreceni VSC otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Újpest FC veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +112, 10 panoksella, laminx089 tipsterista.

Home Draw Away
+112 for Újpest FC
10/10
Ennustettu tuotto 11.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Újpest FC vs Debreceni VSC otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Újpest FC joukkueen voitto (odds of +112). Debreceni VSC joukkueen voitto (+195) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+177).

1 100%
X 0%
2 0%

Újpest FC vs Debreceni VSC Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +112 - Újpest FC (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti