30.07.2026 21:40 United States MLB 2026

San Diego Padres - San Francisco Giants Ennusteet ja Vetovihjeet

San Diego Padres vs. San Francisco Giants pidetään 21:40 30.07.2026.

San Diego Padres
San Diego Padres
San Francisco Giants
San Francisco Giants

Mitä veikata?

Tarkista viime San Diego Padres vs San Francisco Giants veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "San Francisco Giants" tulos kertoimilla +108 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
San Francisco Giants
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet San Diego Padres - San Francisco Giants otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, MABS (36 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.6 voittoa panostamalla 10 San Diego Padres vetoon (-132) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta Emily1205 (sijoituksessa 1690), antaa vinkki kertoimilla +108 San Francisco Giants tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 10.8 ennustettua voittoa saadakseen.

MABS
MABS
Sijoitus: 36/2046
Tuotto: 128.26
Home Away
-132 for San Diego Padres
10/10
Ennustettu tuotto 7.60
Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 1690/2046
Tuotto: -77.47
Home Away
+108 for San Francisco Giants
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

JohnnyBetin vetovihjeet San Diego Padres - San Francisco Giants otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, MABS (jolla on 1.78% tuotto) ennustaa saada 7.6 voittoa panostamalla 10 San Diego Padres kertoimilla (-132) Home Away markkinolla. Taas on vielä Emily1205 veikkaaja jolla on -1.17% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos San Francisco Giants kertoimilla (+108) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 10.8.

MABS
MABS
Sijoitus: 605/2046
Yield: 1.78%
Home Away
-132 for San Diego Padres
10/10
Ennustettu tuotto 7.60
Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 704/2046
Yield: -1.17%
Home Away
+108 for San Francisco Giants
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat San Diego Padres - San Francisco Giants veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! MABS, jonka ODI parametri on 26.76, panos 10 ja kertoimet -132 veikkaamalla San Diego Padres Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.6. Emily1205 (ODI: 9.64) antaa vetovihje saadakseen 10.8 voittoa veikkaamalla 10 panosta San Francisco Giants (+108) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

MABS
MABS
Sijoitus: 146/2046
ODI: 26.76
Home Away
-132 for San Diego Padres
10/10
Ennustettu tuotto 7.60
Emily1205
Emily1205
Sijoitus: 260/2046
ODI: 9.64
Home Away
+108 for San Francisco Giants
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit San Diego Padres vs San Francisco Giants otteluun

Mitä tulosta San Diego Padres vs San Francisco Giants otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on San Diego Padres veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -132, 10 panoksella, MABS tipsterista. Veto San Francisco Giants (+108) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Emily1205 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-132 for San Diego Padres
10/10
Ennustettu tuotto 7.60
Home Away
+108 for San Francisco Giants
10/10
Ennustettu tuotto 10.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan San Diego Padres vs San Francisco Giants otteluun. Paras ennuste, jolla on 50% ääntä on San Francisco Giants joukkueen voitto (kertoimet +108).San Diego Padres joukkueen voitto (-132) sai 50% ääntä.

1 50%
2 50%

San Diego Padres vs San Francisco Giants Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -132 - San Diego Padres (Home Away)
Pelaa vastuullisesti