03.08.2026 05:30 Europe T10 European Cricket Series 2026

Upminster - Comilla Warriors Ennusteet ja Vetovihjeet

Upminster vs. Comilla Warriors pidetään 05:30 03.08.2026.

Upminster
Comilla Warriors

Mitä veikata?

Tarkista viime Upminster vs Comilla Warriors veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Upminster" tulos kertoimilla -149 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Upminster
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Upminster - Comilla Warriors otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, maer20 (17 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.7 voittoa panostamalla 10 Upminster vetoon (-149) kertoimilla Home Away markkinolla.

maer20
maer20
Sijoitus: 17/649
Tuotto: 74.46
Home Away
-149 for Upminster
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin vetovihjeet Upminster - Comilla Warriors otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, maer20 (jolla on 3.89% tuotto) ennustaa saada 6.7 voittoa panostamalla 10 Upminster kertoimilla (-149) Home Away markkinolla.

maer20
maer20
Sijoitus: 241/649
Yield: 3.89%
Home Away
-149 for Upminster
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Upminster - Comilla Warriors veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! maer20, jonka ODI parametri on -39.54, panos 10 ja kertoimet -149 veikkaamalla Upminster Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.7.

maer20
maer20
Sijoitus: 531/649
ODI: -39.54
Home Away
-149 for Upminster
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Upminster vs Comilla Warriors otteluun

Mitä tulosta Upminster vs Comilla Warriors otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Upminster veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -149, 10 panoksella, maer20 tipsterista.

Home Away
-149 for Upminster
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Upminster vs Comilla Warriors otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Upminster joukkueen voitto (kertoimet -149). Taas Comilla Warriors joukkueen voitto (-185) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Upminster vs Comilla Warriors Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -149 - Upminster (Home Away)
Pelaa vastuullisesti