03.08.2026 11:30 Uzbekistan Super League 2026

PFK Dinamo Samarkand - Neftchi Fergana Ennusteet ja Vetovihjeet

PFK Dinamo Samarkand vs. Neftchi Fergana pidetään 11:30 03.08.2026.

PFK Dinamo Samarkand
Neftchi Fargona
Neftchi Fergana

Mitä veikata?

Tarkista viime PFK Dinamo Samarkand vs Neftchi Fergana veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Neftchi Fergana" tulos kertoimilla -172 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Neftchi Fergana
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet PFK Dinamo Samarkand - Neftchi Fergana otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Juri777 (496 tuottosijoituksessa) ennustaa 5.8 voittoa panostamalla 10 Neftchi Fergana vetoon (-172) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Juri777
Juri777
Sijoitus: 496/652
Tuotto: -50.1
Home Draw Away
-172 for Neftchi Fergana
10/10
Ennustettu tuotto 5.80

JohnnyBetin vetovihjeet PFK Dinamo Samarkand - Neftchi Fergana otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Juri777 (jolla on -3.46% tuotto) ennustaa saada 5.8 voittoa panostamalla 10 Neftchi Fergana kertoimilla (-172) Home Draw Away markkinolla.

Juri777
Juri777
Sijoitus: 306/652
Yield: -3.46%
Home Draw Away
-172 for Neftchi Fergana
10/10
Ennustettu tuotto 5.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat PFK Dinamo Samarkand - Neftchi Fergana veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Juri777, jonka ODI parametri on -3.23, panos 10 ja kertoimet -172 veikkaamalla Neftchi Fergana Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 5.8.

Juri777
Juri777
Sijoitus: 509/652
ODI: -3.23
Home Draw Away
-172 for Neftchi Fergana
10/10
Ennustettu tuotto 5.80

Vetovinkit analyyseilla PFK Dinamo Samarkand - Neftchi Fergana

Juri777
Juri777
Sijoitus: 496/652
Tuotto: -50.1
Home Draw Away
-172 for Neftchi Fergana
10/10
Ennustettu tuotto 5.80
Матч 15-го тура Суперлиги Узбекистана между самаркандским «Динамо» и «Нефтчи» из Ферганы.«Нефтчи»: Клуб из Ферганы проводит мощный сезон и занимает 1-е место в Суперлиге. Команда отличается высокой результативностью и высокой стабильностью в атаке.«Динамо» Самарканд: Располагается в середине турнирной таблицы.Ферганский «Нефтчи» является крайне неудобным соперником для самаркандцев. Обе забьют — Да.Тотал больше 2.5.

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit PFK Dinamo Samarkand vs Neftchi Fergana otteluun

Mitä tulosta PFK Dinamo Samarkand vs Neftchi Fergana otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Neftchi Fergana veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -172, 10 panoksella, Juri777 tipsterista.

Home Draw Away
-172 for Neftchi Fergana
10/10
Ennustettu tuotto 5.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan PFK Dinamo Samarkand vs Neftchi Fergana otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Neftchi Fergana voitto (kerroin -172). PFK Dinamo Samarkand (+437) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+285).

1 0%
X 0%
2 100%

PFK Dinamo Samarkand vs Neftchi Fergana Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -172 - Neftchi Fergana (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti