03.08.2026 10:00 Canada WTA Toronto 2026

Katie Boulter - Kayla Cross Ennusteet ja Vetovihjeet

Katie Boulter vs. Kayla Cross pidetään 10:00 03.08.2026.

Katie Boulter
Kayla Cross

Mitä veikata?

Tarkista viime Katie Boulter vs Kayla Cross veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Kayla Cross" tulos kertoimilla +247 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Kayla Cross
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Katie Boulter - Kayla Cross otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Wilhelmine (523 tuottosijoituksessa) ennustaa 19.76 voittoa panostamalla 8 Kayla Cross vetoon (+247) kertoimilla Home Away markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 523/618
Tuotto: -96.82
Home Away
+247 for Kayla Cross
8/10
Ennustettu tuotto 19.76

JohnnyBetin vetovihjeet Katie Boulter - Kayla Cross otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Wilhelmine (jolla on -2.93% tuotto) ennustaa saada 19.76 voittoa panostamalla 8 Kayla Cross kertoimilla (+247) Home Away markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 299/618
Yield: -2.93%
Home Away
+247 for Kayla Cross
8/10
Ennustettu tuotto 19.76

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Katie Boulter - Kayla Cross veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Wilhelmine, jonka ODI parametri on -9.71, panos 8 ja kertoimet +247 veikkaamalla Kayla Cross Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 19.76.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 523/618
ODI: -9.71
Home Away
+247 for Kayla Cross
8/10
Ennustettu tuotto 19.76

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Katie Boulter vs Kayla Cross otteluun

Mitä tulosta Katie Boulter vs Kayla Cross otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Kayla Cross veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +247, 8 panoksella, Wilhelmine tipsterista.

Home Away
+247 for Kayla Cross
8/10
Ennustettu tuotto 19.76

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Katie Boulter vs Kayla Cross otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Kayla Cross joukkueen voitto (kertoimet +247).Katie Boulter joukkueen voitto (-294) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Katie Boulter vs Kayla Cross Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +247 - Kayla Cross (Home Away)
Pelaa vastuullisesti