24.10.2026 03:30 • China • Chinese Super League 2026

Shenzhen Peng FC - Shanghai Shenhua Ennusteet ja Vetovihjeet

Shenzhen Peng FC vs. Shanghai Shenhua pidetään 03:30 24.10.2026.

Shenzhen Peng FC
Shenzhen Peng FC
—
Shanghai Shenhua
Shanghai Shenhua

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Correct Score
1:2
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Shenzhen Peng FC - Shanghai Shenhua otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, mich81 (2066 tuottosijoituksessa) ennustaa 51.3 voittoa panostamalla 6 1:2 vetoon (+855) kertoimilla Correct Score markkinolla.

mich81
mich81
Sijoitus: 2066/1963
Tuotto: -5021.43
Correct Score
+855 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 51.30

JohnnyBetin vetovihjeet Shenzhen Peng FC - Shanghai Shenhua otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, mich81 (jolla on -4.62% tuotto) ennustaa saada 51.3 voittoa panostamalla 6 1:2 kertoimilla (+855) Correct Score markkinolla.

mich81
mich81
Sijoitus: 975/1963
Yield: -4.62%
Correct Score
+855 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 51.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Shenzhen Peng FC - Shanghai Shenhua veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! mich81, jonka ODI parametri on 445.52, panos 6 ja kertoimet +855 veikkaamalla 1:2 Correct Score markkinoilla. Mahdollinen voitto on 51.3.

mich81
mich81
Sijoitus: 21/1963
ODI: 445.52
Correct Score
+855 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 51.30

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Shenzhen Peng FC vs Shanghai Shenhua otteluun

Mitä tulosta Shenzhen Peng FC vs Shanghai Shenhua otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on 1:2 veto Correct Score markkinoilla, kertoimilla +855, 6 panoksella, mich81 tipsterista.

Correct Score
+855 for 1:2
6/10
Ennustettu tuotto 51.30
Ennuste:
Kertoimet +855 - Shenzhen Peng FC 1:2 Shanghai Shenhua
Pelaa vastuullisesti