23.10.2026 17:00 • Argentina • Liga Profesional 2026

Gimnasia y Esgrima La Plata - Sarmiento Ennusteet ja Vetovihjeet

Gimnasia y Esgrima La Plata vs. Sarmiento pidetään 17:00 23.10.2026.

Gimnasia y Esgrima La Plata
Gimnasia y Esgrima La Plata
—
Sarmiento
Sarmiento

Mitä veikata?

Tarkista viime Gimnasia y Esgrima La Plata vs Sarmiento veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Gimnasia y Esgrima La Plata" tulos kertoimilla -154 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Gimnasia y Esgrima La Plata
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Gimnasia y Esgrima La Plata - Sarmiento otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Paito12 (636 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.5 voittoa panostamalla 10 Gimnasia y Esgrima La Plata vetoon (-154) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Paito12
Sijoitus: 636/1945
Tuotto: 0.27
Home Draw Away
-154 for Gimnasia y Esgrima La Plata
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

JohnnyBetin vetovihjeet Gimnasia y Esgrima La Plata - Sarmiento otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Paito12 (jolla on 0.04% tuotto) ennustaa saada 6.5 voittoa panostamalla 10 Gimnasia y Esgrima La Plata kertoimilla (-154) Home Draw Away markkinolla.

Paito12
Sijoitus: 640/1945
Yield: 0.04%
Home Draw Away
-154 for Gimnasia y Esgrima La Plata
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Gimnasia y Esgrima La Plata - Sarmiento veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Paito12, jonka ODI parametri on -1.68, panos 10 ja kertoimet -154 veikkaamalla Gimnasia y Esgrima La Plata Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.5.

Paito12
Sijoitus: 1559/1945
ODI: -1.68
Home Draw Away
-154 for Gimnasia y Esgrima La Plata
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Gimnasia y Esgrima La Plata vs Sarmiento otteluun

Mitä tulosta Gimnasia y Esgrima La Plata vs Sarmiento otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Gimnasia y Esgrima La Plata veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -154, 10 panoksella, Paito12 tipsterista.

Home Draw Away
-154 for Gimnasia y Esgrima La Plata
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Gimnasia y Esgrima La Plata vs Sarmiento otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Gimnasia y Esgrima La Plata joukkueen voitto (odds of -154). Sarmiento joukkueen voitto (+409) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+266).

1 100%
X 0%
2 0%

Gimnasia y Esgrima La Plata vs Sarmiento Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -154 - Gimnasia y Esgrima La Plata (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti