20.10.2026 04:45 • Bangladesh • Federation Cup 2026/2027

Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club Ennusteet ja Vetovihjeet

Mohammedan Dhaka vs. PWD Sports Club pidetään 04:45 20.10.2026.

Mohammedan Dhaka
Mohammedan Dhaka
—
PWD Sports Club

Mitä veikata?

Tarkista viime Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Mohammedan Dhaka" tulos kertoimilla -556 2 2:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (-1.5)" "Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw" tuloksella (kertoimet +122) jonka valitsi 100%.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Mohammedan Dhaka
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä
Asian Handicap (-1.5)
Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, addisleidys (62 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.9 voittoa panostamalla 10 Mohammedan Dhaka vetoon (-256) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta kevo01 (sijoituksessa 814), antaa vinkki kertoimilla +122 Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw tulokselle (Asian Handicap (-1.5)) panostamalla 10, 12.2 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (2012 tällä kaudella), abreujg78 ennustaa 1.8 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -556 veikkaamalla Mohammedan Dhaka Home Draw Away markkinolla.

addisleidys
addisleidys
Sijoitus: 62/1917
Tuotto: 107.57
Home Draw Away
-256 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 3.90
kevo01
Sijoitus: 814/1917
Tuotto: -5.1
Asian Handicap (-1.5)
+122 for Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.20
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2012/1917
Tuotto: -37419.3
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 1.80

JohnnyBetin vetovihjeet Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, addisleidys (jolla on 1.34% tuotto) ennustaa saada 3.9 voittoa panostamalla 10 Mohammedan Dhaka kertoimilla (-256) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä kevo01 veikkaaja jolla on -4.18% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw kertoimilla (+122) Asian Handicap (-1.5) markkinolla. Odotettu voitto on 12.2. abreujg78 (-17.92% tuotto) valitsi -556 Mohammedan Dhaka vedon Home Draw Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 1.8 voittoa jos oikein.

addisleidys
addisleidys
Sijoitus: 583/1917
Yield: 1.34%
Home Draw Away
-256 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 3.90
kevo01
Sijoitus: 936/1917
Yield: -4.18%
Asian Handicap (-1.5)
+122 for Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.20
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1450/1917
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 1.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! kevo01, jonka ODI parametri on -0.12, panos 10 ja kertoimet +122 veikkaamalla Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw Asian Handicap (-1.5) markkinoilla. Mahdollinen voitto on 12.2. addisleidys (ODI: -15.71) antaa vetovihje saadakseen 3.9 voittoa veikkaamalla 10 panosta Mohammedan Dhaka (-256) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -43311.7), abreujg78, valitsee Home Draw Away markkina panostamalla 10 -556 kertoimilla veikkaamalla Mohammedan Dhaka. Ennustettu voitto on 1.8.

kevo01
Sijoitus: 1155/1917
ODI: -0.12
Asian Handicap (-1.5)
+122 for Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.20
addisleidys
addisleidys
Sijoitus: 1807/1917
ODI: -15.71
Home Draw Away
-256 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 3.90
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2009/1917
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 1.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club otteluun

Mitä tulosta Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Mohammedan Dhaka veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -256, 10 panoksella, addisleidys tipsterista. Veto Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw (+122) Asian Handicap (-1.5) markkinoilla, 10 panoksella, kevo01 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Mohammedan Dhaka Home Draw Away markkinoilla, josta abreujg78 lyö 10 vetoa -556 kertoimilla.

Home Draw Away
-256 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 3.90
Asian Handicap (-1.5)
+122 for Mohammedan Dhaka (-1.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 12.20
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Ennustettu tuotto 1.80

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Mohammedan Dhaka joukkueen voitto (odds of -556). PWD Sports Club joukkueen voitto (+532) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+314).

1 100%
X 0%
2 0%

Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -256 - Mohammedan Dhaka (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti