20.10.2026 06:00 • France • ATP Lyon, Doubles 2026

Nys H./Roger-Vasselin E. - Reynolds F./Watt J. Ennusteet ja Vetovihjeet

Nys H./Roger-Vasselin E. vs. Reynolds F./Watt J. pidetään 06:00 20.10.2026.

Nys H./Roger-Vasselin E.
—
Reynolds F./Watt J.

Mitä veikata?

Tarkista viime Nys H./Roger-Vasselin E. vs Reynolds F./Watt J. veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Reynolds F./Watt J." tulos kertoimilla +173 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Reynolds F./Watt J.
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Nys H./Roger-Vasselin E. - Reynolds F./Watt J. otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (2012 tuottosijoituksessa) ennustaa 17.3 voittoa panostamalla 10 Reynolds F./Watt J. vetoon (+173) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2012/1915
Tuotto: -37419.3
Home Away
+173 for Reynolds F./Watt J.
10/10
Ennustettu tuotto 17.30

JohnnyBetin vetovihjeet Nys H./Roger-Vasselin E. - Reynolds F./Watt J. otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -17.92% tuotto) ennustaa saada 17.3 voittoa panostamalla 10 Reynolds F./Watt J. kertoimilla (+173) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1450/1915
Yield: -17.92%
Home Away
+173 for Reynolds F./Watt J.
10/10
Ennustettu tuotto 17.30

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Nys H./Roger-Vasselin E. - Reynolds F./Watt J. veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -43311.7, panos 10 ja kertoimet +173 veikkaamalla Reynolds F./Watt J. Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 17.3.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2009/1915
ODI: -43311.7
Home Away
+173 for Reynolds F./Watt J.
10/10
Ennustettu tuotto 17.30

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Nys H./Roger-Vasselin E. vs Reynolds F./Watt J. otteluun

Mitä tulosta Nys H./Roger-Vasselin E. vs Reynolds F./Watt J. otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Reynolds F./Watt J. veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +173, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
+173 for Reynolds F./Watt J.
10/10
Ennustettu tuotto 17.30

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Nys H./Roger-Vasselin E. vs Reynolds F./Watt J. otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Reynolds F./Watt J. joukkueen voitto (kertoimet +173).Nys H./Roger-Vasselin E. joukkueen voitto (-238) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Nys H./Roger-Vasselin E. vs Reynolds F./Watt J. Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +173 - Reynolds F./Watt J. (Home Away)
Pelaa vastuullisesti