24.10.2026 12:00 • France • LNB Elite 2026/2027

Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket Ennusteet ja Vetovihjeet

Boulazac Basket Dordogne vs. Le Mans Sarthe Basket pidetään 12:00 24.10.2026.

Boulazac Basket Dordogne
—
Le Mans Sarthe Basket

Mitä veikata?

Tarkista viime Boulazac Basket Dordogne vs Le Mans Sarthe Basket veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Le Mans Sarthe Basket" tulos kertoimilla -208 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 169.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 167.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 171.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, M.Krapka (2 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.0 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-143) kertoimilla Over/Under 169.5 markkinolla. Toisaalta EROY (sijoituksessa 1811), antaa vinkki kertoimilla -204 Over tulokselle (Over/Under 167.5) panostamalla 10, 4.9 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (2001 tällä kaudella), Orythree ennustaa 7.8 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -128 veikkaamalla Over Over/Under 170.5 markkinolla.

M.Krapka
M.Krapka
Sijoitus: 2/1973
Tuotto: 408.26
Over/Under 169.5
-143 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.00
EROY
EROY
Sijoitus: 1811/1973
Tuotto: -276.78
Over/Under 167.5
-204 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.90
Orythree
Orythree
Sijoitus: 2001/1973
Tuotto: -965.66
Over/Under 170.5
-128 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
Antonhundballl
Antonhundballl
Sijoitus: 2064/1973
Tuotto: -2627.48
Home Away
-208 for Le Mans Sarthe Basket
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2073/1973
Tuotto: -4160.28
Over/Under 171.5
-115 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.70

JohnnyBetin vetovihjeet Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, M.Krapka (jolla on 2.67% tuotto) ennustaa saada 7.0 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (-143) Over/Under 169.5 markkinolla. Taas on vielä EROY veikkaaja jolla on -2.97% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-204) Over/Under 167.5 markkinolla. Odotettu voitto on 4.9. faro2013 (-4.11% tuotto) valitsi -115 Over vedon Over/Under 171.5 markkinolla. Panostamalla 10 saa 8.7 voittoa jos oikein.

M.Krapka
M.Krapka
Sijoitus: 515/1973
Yield: 2.67%
Over/Under 169.5
-143 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.00
EROY
EROY
Sijoitus: 840/1973
Yield: -2.97%
Over/Under 167.5
-204 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.90
faro2013
faro2013
Sijoitus: 938/1973
Yield: -4.11%
Over/Under 171.5
-115 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.70
Orythree
Orythree
Sijoitus: 980/1973
Yield: -4.62%
Over/Under 170.5
-128 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
Antonhundballl
Antonhundballl
Sijoitus: 1154/1973
Yield: -7.34%
Home Away
-208 for Le Mans Sarthe Basket
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Antonhundballl, jonka ODI parametri on 2444.85, panos 10 ja kertoimet -208 veikkaamalla Le Mans Sarthe Basket Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 4.8. M.Krapka (ODI: 17.53) antaa vetovihje saadakseen 7.0 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-143) kertoimilla Over/Under 169.5 vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 11.83), EROY, valitsee Over/Under 167.5 markkina panostamalla 10 -204 kertoimilla veikkaamalla Over. Ennustettu voitto on 4.9.

Antonhundballl
Antonhundballl
Sijoitus: 3/1973
ODI: 2444.85
Home Away
-208 for Le Mans Sarthe Basket
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
M.Krapka
M.Krapka
Sijoitus: 182/1973
ODI: 17.53
Over/Under 169.5
-143 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.00
EROY
EROY
Sijoitus: 222/1973
ODI: 11.83
Over/Under 167.5
-204 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.90
Orythree
Orythree
Sijoitus: 229/1973
ODI: 10.28
Over/Under 170.5
-128 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2062/1973
ODI: -1649.51
Over/Under 171.5
-115 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.70

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Boulazac Basket Dordogne vs Le Mans Sarthe Basket otteluun

Mitä tulosta Boulazac Basket Dordogne vs Le Mans Sarthe Basket otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 169.5 markkinoilla, kertoimilla -143, 10 panoksella, M.Krapka tipsterista. Veto Over (-204) Over/Under 167.5 markkinoilla, 10 panoksella, EROY tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 170.5 markkinoilla, josta Orythree lyö 10 vetoa -128 kertoimilla.

Over/Under 169.5
-143 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.00
Over/Under 167.5
-204 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.90
Over/Under 170.5
-128 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.80
Home Away
-208 for Le Mans Sarthe Basket
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
Over/Under 171.5
-115 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.70

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Boulazac Basket Dordogne vs Le Mans Sarthe Basket otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Le Mans Sarthe Basket joukkueen voitto (kertoimet -208).Boulazac Basket Dordogne joukkueen voitto (+186) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Boulazac Basket Dordogne vs Le Mans Sarthe Basket Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -143 - Over (Over/Under 169.5)
Vinkki 2:
Kertoimet -208 - Le Mans Sarthe Basket (Home Away)
Pelaa vastuullisesti