03.11.2026 15:00 • Europe • Champions League 2026/2027

Atletico Madrid - Bayern München Ennusteet ja Vetovihjeet

Atletico Madrid vs. Bayern München pidetään 15:00 03.11.2026.

Atletico Madrid
Atletico Madrid
—
FC Bayern Munich
Bayern München

Mitä veikata?

Tarkista viime Atletico Madrid vs Bayern München veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Bayern München" tulos kertoimilla -112 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 2.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away
Bayern München
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 2.75
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Atletico Madrid - Bayern München otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, CRonaldoTips (1948 tuottosijoituksessa) ennustaa 4.3 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-233) kertoimilla Over/Under 2.75 markkinolla. Toisaalta samax (sijoituksessa 1967), antaa vinkki kertoimilla -112 Bayern München tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 8.9 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1997 tällä kaudella), safonciks ennustaa 3.9 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -256 veikkaamalla Over Over/Under 2.5 markkinolla.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Sijoitus: 1948/1952
Tuotto: -824.46
Over/Under 2.75
-233 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.30
samax
samax
Sijoitus: 1967/1952
Tuotto: -930.13
Home Draw Away
-112 for Bayern München
10/10
Ennustettu tuotto 8.90
safonciks
safonciks
Sijoitus: 1997/1952
Tuotto: -1379.82
Over/Under 2.5
-256 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.90

JohnnyBetin vetovihjeet Atletico Madrid - Bayern München otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, samax (jolla on -6.35% tuotto) ennustaa saada 8.9 voittoa panostamalla 10 Bayern München kertoimilla (-112) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä CRonaldoTips veikkaaja jolla on -6.37% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-233) Over/Under 2.75 markkinolla. Odotettu voitto on 4.3. safonciks (-10.32% tuotto) valitsi -256 Over vedon Over/Under 2.5 markkinolla. Panostamalla 10 saa 3.9 voittoa jos oikein.

samax
samax
Sijoitus: 1089/1952
Yield: -6.35%
Home Draw Away
-112 for Bayern München
10/10
Ennustettu tuotto 8.90
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Sijoitus: 1092/1952
Yield: -6.37%
Over/Under 2.75
-233 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.30
safonciks
safonciks
Sijoitus: 1275/1952
Yield: -10.32%
Over/Under 2.5
-256 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.90

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Atletico Madrid - Bayern München veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! CRonaldoTips, jonka ODI parametri on -24.02, panos 10 ja kertoimet -233 veikkaamalla Over Over/Under 2.75 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 4.3. samax (ODI: -229.82) antaa vetovihje saadakseen 8.9 voittoa veikkaamalla 10 panosta Bayern München (-112) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -370.83), safonciks, valitsee Over/Under 2.5 markkina panostamalla 10 -256 kertoimilla veikkaamalla Over. Ennustettu voitto on 3.9.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Sijoitus: 1882/1952
ODI: -24.02
Over/Under 2.75
-233 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.30
samax
samax
Sijoitus: 2003/1952
ODI: -229.82
Home Draw Away
-112 for Bayern München
10/10
Ennustettu tuotto 8.90
safonciks
safonciks
Sijoitus: 2012/1952
ODI: -370.83
Over/Under 2.5
-256 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.90

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Atletico Madrid vs Bayern München otteluun

Mitä tulosta Atletico Madrid vs Bayern München otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 2.75 markkinoilla, kertoimilla -233, 10 panoksella, CRonaldoTips tipsterista. Veto Bayern München (-112) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, samax tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 2.5 markkinoilla, josta safonciks lyö 10 vetoa -256 kertoimilla.

Over/Under 2.75
-233 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.30
Home Draw Away
-112 for Bayern München
10/10
Ennustettu tuotto 8.90
Over/Under 2.5
-256 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.90

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Atletico Madrid vs Bayern München otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Bayern München voitto (kerroin -112). Atletico Madrid (+204) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+314).

1 0%
X 0%
2 100%

Atletico Madrid vs Bayern München Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -233 - Over (Over/Under 2.75)
Vinkki 2:
Kertoimet -112 - Bayern München (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti