01.08.2026 05:30 Ireland ITF W50 Dublin 2026

Viktoria Hruncakova - Amelia Rajecki Ennusteet ja Vetovihjeet

Viktoria Hruncakova vs. Amelia Rajecki pidetään 05:30 01.08.2026.

Viktoria Hruncakova
Amelia Rajecki

Mitä veikata?

Tarkista viime Viktoria Hruncakova vs Amelia Rajecki veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Viktoria Hruncakova" tulos kertoimilla -400 2 3:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Viktoria Hruncakova
67%
2 out of 3 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Viktoria Hruncakova - Amelia Rajecki otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, mich81 (1 tuottosijoituksessa) ennustaa 2.5 voittoa panostamalla 10 Viktoria Hruncakova vetoon (-400) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta samax (sijoituksessa 1), antaa vinkki kertoimilla -400 Viktoria Hruncakova tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 2.5 ennustettua voittoa saadakseen.

mich81
mich81
Sijoitus: 1/298
Tuotto: 0.0
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
samax
samax
Sijoitus: 1/298
Tuotto: 0.0
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
Home Away
+223 for Amelia Rajecki
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

JohnnyBetin vetovihjeet Viktoria Hruncakova - Amelia Rajecki otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, mich81 (jolla on 0.0% tuotto) ennustaa saada 2.5 voittoa panostamalla 10 Viktoria Hruncakova kertoimilla (-400) Home Away markkinolla. Taas on vielä samax veikkaaja jolla on 0.0% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Viktoria Hruncakova kertoimilla (-400) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 2.5.

mich81
mich81
Sijoitus: 1/298
Yield: 0.0%
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
samax
samax
Sijoitus: 1/298
Yield: 0.0%
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
Home Away
+223 for Amelia Rajecki
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Viktoria Hruncakova - Amelia Rajecki veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! mich81, jonka ODI parametri on 0.0, panos 10 ja kertoimet -400 veikkaamalla Viktoria Hruncakova Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 2.5. samax (ODI: 0.0) antaa vetovihje saadakseen 2.5 voittoa veikkaamalla 10 panosta Viktoria Hruncakova (-400) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

mich81
mich81
Sijoitus: 1/298
ODI: 0.0
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
samax
samax
Sijoitus: 1/298
ODI: 0.0
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
Home Away
+223 for Amelia Rajecki
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Viktoria Hruncakova vs Amelia Rajecki otteluun

Mitä tulosta Viktoria Hruncakova vs Amelia Rajecki otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Viktoria Hruncakova veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -400, 10 panoksella, mich81 tipsterista. Veto Viktoria Hruncakova (-400) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, samax tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Amelia Rajecki Home Away markkinoilla, josta davidmilmagic lyö 8 vetoa +223 kertoimilla.

Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
Home Away
-400 for Viktoria Hruncakova
10/10
Ennustettu tuotto 2.50
Home Away
+223 for Amelia Rajecki
8/10
Ennustettu tuotto 17.84

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Viktoria Hruncakova vs Amelia Rajecki otteluun. Huippuennuste, jolla on 67% ääntä, on Viktoria Hruncakova joukkueen voitto (kertoimet -400). Taas Amelia Rajecki joukkueen voitto (+223) sai 33% ääntä.

1 67%
2 33%

Viktoria Hruncakova vs Amelia Rajecki Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -400 - Viktoria Hruncakova (Home Away)
Pelaa vastuullisesti