21.10.2026 20:30 • Uruguay • LUB 2026/2027

Urunday Universitario - CA Penarol Ennusteet ja Vetovihjeet

Urunday Universitario vs. CA Penarol pidetään 20:30 21.10.2026.

Urunday Universitario
—
CA Penarol

Mitä veikata?

Tarkista viime Urunday Universitario vs CA Penarol veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "CA Penarol" tulos kertoimilla -500 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
CA Penarol
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 165.5
Under
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Urunday Universitario - CA Penarol otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, ED8311 (1909 tuottosijoituksessa) ennustaa 24.32 voittoa panostamalla 8 Urunday Universitario vetoon (+304) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta faro2013 (sijoituksessa 2026), antaa vinkki kertoimilla -101 Under tulokselle (Over/Under 165.5) panostamalla 10, 9.9 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (2034 tällä kaudella), abreujg78 ennustaa 2.0 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -500 veikkaamalla CA Penarol Home Away markkinolla.

ED8311
ED8311
Sijoitus: 1909/1941
Tuotto: -661.32
Home Away
+304 for Urunday Universitario
8/10
Ennustettu tuotto 24.32
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2026/1941
Tuotto: -3738.92
Over/Under 165.5
-101 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2034/1941
Tuotto: -37760.2
Home Away
-500 for CA Penarol
10/10
Ennustettu tuotto 2.00

JohnnyBetin vetovihjeet Urunday Universitario - CA Penarol otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, ED8311 (jolla on -3.79% tuotto) ennustaa saada 24.32 voittoa panostamalla 8 Urunday Universitario kertoimilla (+304) Home Away markkinolla. Taas on vielä faro2013 veikkaaja jolla on -3.89% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Under kertoimilla (-101) Over/Under 165.5 markkinolla. Odotettu voitto on 9.9. abreujg78 (-17.89% tuotto) valitsi -500 CA Penarol vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 2.0 voittoa jos oikein.

ED8311
ED8311
Sijoitus: 905/1941
Yield: -3.79%
Home Away
+304 for Urunday Universitario
8/10
Ennustettu tuotto 24.32
faro2013
faro2013
Sijoitus: 909/1941
Yield: -3.89%
Over/Under 165.5
-101 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1467/1941
Yield: -17.89%
Home Away
-500 for CA Penarol
10/10
Ennustettu tuotto 2.00

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Urunday Universitario - CA Penarol veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! ED8311, jonka ODI parametri on 46.01, panos 8 ja kertoimet +304 veikkaamalla Urunday Universitario Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 24.32. faro2013 (ODI: -1690.84) antaa vetovihje saadakseen 9.9 voittoa veikkaamalla 10 panosta Under (-101) kertoimilla Over/Under 165.5 vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -43682.8), abreujg78, valitsee Home Away markkina panostamalla 10 -500 kertoimilla veikkaamalla CA Penarol. Ennustettu voitto on 2.0.

ED8311
ED8311
Sijoitus: 104/1941
ODI: 46.01
Home Away
+304 for Urunday Universitario
8/10
Ennustettu tuotto 24.32
faro2013
faro2013
Sijoitus: 2017/1941
ODI: -1690.84
Over/Under 165.5
-101 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2031/1941
ODI: -43682.8
Home Away
-500 for CA Penarol
10/10
Ennustettu tuotto 2.00

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Urunday Universitario vs CA Penarol otteluun

Mitä tulosta Urunday Universitario vs CA Penarol otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Urunday Universitario veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +304, 8 panoksella, ED8311 tipsterista. Veto Under (-101) Over/Under 165.5 markkinoilla, 10 panoksella, faro2013 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on CA Penarol Home Away markkinoilla, josta abreujg78 lyö 10 vetoa -500 kertoimilla.

Home Away
+304 for Urunday Universitario
8/10
Ennustettu tuotto 24.32
Over/Under 165.5
-101 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
Home Away
-500 for CA Penarol
10/10
Ennustettu tuotto 2.00

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Urunday Universitario vs CA Penarol otteluun. Paras ennuste, jolla on 50% ääntä on CA Penarol joukkueen voitto (kertoimet -500).Urunday Universitario joukkueen voitto (+304) sai 50% ääntä.

1 50%
2 50%

Urunday Universitario vs CA Penarol Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +304 - Urunday Universitario (Home Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -101 - Under (Over/Under 165.5)
Pelaa vastuullisesti