22.09.2026 14:00 England EFL Trophy 2026/2027

Tranmere Rovers - Shrewsbury Town Ennusteet ja Vetovihjeet

Tranmere Rovers vs. Shrewsbury Town pidetään 14:00 22.09.2026.

Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town

Mitä veikata?

Tarkista viime Tranmere Rovers vs Shrewsbury Town veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Shrewsbury Town" tulos kertoimilla +242 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Shrewsbury Town
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Tranmere Rovers - Shrewsbury Town otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1728 tuottosijoituksessa) ennustaa 19.36 voittoa panostamalla 8 Shrewsbury Town vetoon (+242) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1728/1641
Tuotto: -24721.9
Home Draw Away
+242 for Shrewsbury Town
8/10
Ennustettu tuotto 19.36

JohnnyBetin vetovihjeet Tranmere Rovers - Shrewsbury Town otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -18.7% tuotto) ennustaa saada 19.36 voittoa panostamalla 8 Shrewsbury Town kertoimilla (+242) Home Draw Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
+242 for Shrewsbury Town
8/10
Ennustettu tuotto 19.36

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Tranmere Rovers - Shrewsbury Town veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -27901.4, panos 8 ja kertoimet +242 veikkaamalla Shrewsbury Town Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 19.36.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+242 for Shrewsbury Town
8/10
Ennustettu tuotto 19.36

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Tranmere Rovers vs Shrewsbury Town otteluun

Mitä tulosta Tranmere Rovers vs Shrewsbury Town otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Shrewsbury Town veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +242, 8 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Draw Away
+242 for Shrewsbury Town
8/10
Ennustettu tuotto 19.36

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Tranmere Rovers vs Shrewsbury Town otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Shrewsbury Town voitto (kerroin +242). Tranmere Rovers (+110) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä (+214).

1 0%
X 0%
2 100%

Tranmere Rovers vs Shrewsbury Town Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +242 - Shrewsbury Town (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti