26.09.2026 04:00 • Japan • J3 League 2026/2027

ThespaKusatsu Gunma - Roasso Kumamoto Ennusteet ja Vetovihjeet

ThespaKusatsu Gunma vs. Roasso Kumamoto pidetään 04:00 26.09.2026.

ThespaKusatsu Gunma
ThespaKusatsu Gunma
—
Roasso Kumamoto
Roasso Kumamoto

Mitä veikata?

Tarkista viime ThespaKusatsu Gunma vs Roasso Kumamoto veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Asian Handicap (0)" ja odotettu "Roasso Kumamoto (0), money back on draw" tulos kertoimilla -149 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Asian Handicap (0)
Roasso Kumamoto (0), money back on draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet ThespaKusatsu Gunma - Roasso Kumamoto otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abaco33 (1651 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.7 voittoa panostamalla 10 Roasso Kumamoto (0), money back on draw vetoon (-149) kertoimilla Asian Handicap (0) markkinolla.

abaco33
abaco33
Sijoitus: 1651/1667
Tuotto: -521.3
Asian Handicap (0)
-149 for Roasso Kumamoto (0), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin vetovihjeet ThespaKusatsu Gunma - Roasso Kumamoto otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abaco33 (jolla on -5.0% tuotto) ennustaa saada 6.7 voittoa panostamalla 10 Roasso Kumamoto (0), money back on draw kertoimilla (-149) Asian Handicap (0) markkinolla.

abaco33
abaco33
Sijoitus: 836/1667
Yield: -5.0%
Asian Handicap (0)
-149 for Roasso Kumamoto (0), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat ThespaKusatsu Gunma - Roasso Kumamoto veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abaco33, jonka ODI parametri on -712.11, panos 10 ja kertoimet -149 veikkaamalla Roasso Kumamoto (0), money back on draw Asian Handicap (0) markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.7.

abaco33
abaco33
Sijoitus: 1749/1667
ODI: -712.11
Asian Handicap (0)
-149 for Roasso Kumamoto (0), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit ThespaKusatsu Gunma vs Roasso Kumamoto otteluun

Mitä tulosta ThespaKusatsu Gunma vs Roasso Kumamoto otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Roasso Kumamoto (0), money back on draw veto Asian Handicap (0) markkinoilla, kertoimilla -149, 10 panoksella, abaco33 tipsterista.

Asian Handicap (0)
-149 for Roasso Kumamoto (0), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.70

ThespaKusatsu Gunma vs Roasso Kumamoto Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -149 - Roasso Kumamoto (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Pelaa vastuullisesti