25.08.2026 14:45 England EFL Cup 2026/2027

Stoke City - Hull City Ennusteet ja Vetovihjeet

Stoke City vs. Hull City pidetään 14:45 25.08.2026.

Stoke City FC
Stoke City
Hull City AFC
Hull City

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Correct Score
1:1
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 2.5
Under
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away
Draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Stoke City - Hull City otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Gergő Nemes-Simon (147 tuottosijoituksessa) ennustaa 28.5 voittoa panostamalla 6 1:1 vetoon (+475) kertoimilla Correct Score markkinolla. Toisaalta faro2013 (sijoituksessa 1381), antaa vinkki kertoimilla +214 Draw tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 8, 17.12 ennustettua voittoa saadakseen.

Gergő Nemes-Simon
Sijoitus: 147/1239
Tuotto: 37.19
Correct Score
+475 for 1:1
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1381/1239
Tuotto: -1370.59
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 17.12
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1381/1239
Tuotto: -1370.59
Over/Under 2.5
-132 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 7.60

JohnnyBetin vetovihjeet Stoke City - Hull City otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Gergő Nemes-Simon (jolla on 2.26% tuotto) ennustaa saada 28.5 voittoa panostamalla 6 1:1 kertoimilla (+475) Correct Score markkinolla. Taas on vielä faro2013 veikkaaja jolla on -2.71% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos Draw kertoimilla (+214) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 17.12.

Gergő Nemes-Simon
Sijoitus: 350/1239
Yield: 2.26%
Correct Score
+475 for 1:1
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
faro2013
faro2013
Sijoitus: 532/1239
Yield: -2.71%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 17.12
faro2013
faro2013
Sijoitus: 532/1239
Yield: -2.71%
Over/Under 2.5
-132 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 7.60

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Stoke City - Hull City veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Gergő Nemes-Simon, jonka ODI parametri on -145.66, panos 6 ja kertoimet +475 veikkaamalla 1:1 Correct Score markkinoilla. Mahdollinen voitto on 28.5. faro2013 (ODI: -1756.97) antaa vetovihje saadakseen 17.12 voittoa veikkaamalla 8 panosta Draw (+214) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Gergő Nemes-Simon
Sijoitus: 1361/1239
ODI: -145.66
Correct Score
+475 for 1:1
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1381/1239
ODI: -1756.97
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 17.12
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1381/1239
ODI: -1756.97
Over/Under 2.5
-132 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 7.60

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Stoke City vs Hull City otteluun

Mitä tulosta Stoke City vs Hull City otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on 1:1 veto Correct Score markkinoilla, kertoimilla +475, 6 panoksella, Gergő Nemes-Simon tipsterista. Veto Draw (+214) Home Draw Away markkinoilla, 8 panoksella, faro2013 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Correct Score
+475 for 1:1
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 17.12
Over/Under 2.5
-132 for Under
10/10
Ennustettu tuotto 7.60

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Stoke City vs Hull City otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on tasapeli (kerroin +214). Stoke City joukkueen voitto (+190) sai 0%. 0% ennustaa Hull City voittoa (+137).

1 0%
X 100%
2 0%
Ennuste:
Kertoimet +475 - Stoke City 1:1 Hull City

Stoke City vs Hull City Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +214 - Draw (Home Draw Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -132 - Under (Over/Under 2.5)
Pelaa vastuullisesti