24.08.2026 06:00 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Radu Albot - Leonardo Rossi Ennusteet ja Vetovihjeet

Radu Albot vs. Leonardo Rossi pidetään 06:00 24.08.2026.

Radu Albot
Leonardo Rossi

Mitä veikata?

Tarkista viime Radu Albot vs Leonardo Rossi veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Radu Albot" tulos kertoimilla -286 3 3:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Radu Albot
100%
3 out of 3 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Radu Albot - Leonardo Rossi otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, chimbu (489 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.5 voittoa panostamalla 10 Radu Albot vetoon (-286) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta maus1 (sijoituksessa 1353), antaa vinkki kertoimilla -286 Radu Albot tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 3.5 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1374 tällä kaudella), fizz06 ennustaa 4.2 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -238 veikkaamalla Radu Albot Home Away markkinolla.

chimbu
chimbu
Sijoitus: 489/1240
Tuotto: -2.2
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
maus1
maus1
Sijoitus: 1353/1240
Tuotto: -641.1
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
fizz06
fizz06
Sijoitus: 1374/1240
Tuotto: -1115.68
Home Away
-238 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 4.20

JohnnyBetin vetovihjeet Radu Albot - Leonardo Rossi otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, chimbu (jolla on -2.2% tuotto) ennustaa saada 3.5 voittoa panostamalla 10 Radu Albot kertoimilla (-286) Home Away markkinolla. Taas on vielä maus1 veikkaaja jolla on -4.22% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Radu Albot kertoimilla (-286) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 3.5. fizz06 (-6.17% tuotto) valitsi -238 Radu Albot vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 4.2 voittoa jos oikein.

chimbu
chimbu
Sijoitus: 508/1240
Yield: -2.2%
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
maus1
maus1
Sijoitus: 591/1240
Yield: -4.22%
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
fizz06
fizz06
Sijoitus: 690/1240
Yield: -6.17%
Home Away
-238 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 4.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Radu Albot - Leonardo Rossi veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! maus1, jonka ODI parametri on 196.75, panos 10 ja kertoimet -286 veikkaamalla Radu Albot Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.5. chimbu (ODI: -2.75) antaa vetovihje saadakseen 3.5 voittoa veikkaamalla 10 panosta Radu Albot (-286) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -24.9), fizz06, valitsee Home Away markkina panostamalla 10 -238 kertoimilla veikkaamalla Radu Albot. Ennustettu voitto on 4.2.

maus1
maus1
Sijoitus: 27/1240
ODI: 196.75
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
chimbu
chimbu
Sijoitus: 1136/1240
ODI: -2.75
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
fizz06
fizz06
Sijoitus: 1311/1240
ODI: -24.9
Home Away
-238 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 4.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Radu Albot vs Leonardo Rossi otteluun

Mitä tulosta Radu Albot vs Leonardo Rossi otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Radu Albot veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -286, 10 panoksella, chimbu tipsterista. Veto Radu Albot (-286) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, maus1 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Radu Albot Home Away markkinoilla, josta fizz06 lyö 10 vetoa -238 kertoimilla.

Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
Home Away
-286 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
Home Away
-238 for Radu Albot
10/10
Ennustettu tuotto 4.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Radu Albot vs Leonardo Rossi otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Radu Albot joukkueen voitto (kertoimet -286). Taas Leonardo Rossi joukkueen voitto (+163) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Radu Albot vs Leonardo Rossi Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -286 - Radu Albot (Home Away)
Pelaa vastuullisesti