29.08.2026 10:00 England League One 2026/2027

Stevenage Borough - Doncaster Rovers Ennusteet ja Vetovihjeet

Stevenage Borough vs. Doncaster Rovers pidetään 10:00 29.08.2026.

Stevenage Borough
Stevenage Borough
Doncaster Rovers
Doncaster Rovers

Mitä veikata?

Tarkista viime Stevenage Borough vs Doncaster Rovers veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Stevenage Borough" tulos kertoimilla +133 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Stevenage Borough
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Stevenage Borough - Doncaster Rovers otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Kibetchemu (1118 tuottosijoituksessa) ennustaa 13.3 voittoa panostamalla 10 Stevenage Borough vetoon (+133) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta Wilhelmine (sijoituksessa 1461), antaa vinkki kertoimilla +131 Stevenage Borough tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 13.1 ennustettua voittoa saadakseen.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 1118/1310
Tuotto: -79.22
Home Draw Away
+133 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1461/1310
Tuotto: -2381.37
Home Draw Away
+131 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.10

JohnnyBetin vetovihjeet Stevenage Borough - Doncaster Rovers otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Kibetchemu (jolla on -2.1% tuotto) ennustaa saada 13.3 voittoa panostamalla 10 Stevenage Borough kertoimilla (+133) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä Wilhelmine veikkaaja jolla on -5.48% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Stevenage Borough kertoimilla (+131) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 13.1.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 559/1310
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+133 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 709/1310
Yield: -5.48%
Home Draw Away
+131 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.10

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Stevenage Borough - Doncaster Rovers veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Kibetchemu, jonka ODI parametri on -41.24, panos 10 ja kertoimet +133 veikkaamalla Stevenage Borough Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 13.3. Wilhelmine (ODI: -3109.0) antaa vetovihje saadakseen 13.1 voittoa veikkaamalla 10 panosta Stevenage Borough (+131) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 1403/1310
ODI: -41.24
Home Draw Away
+133 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1461/1310
ODI: -3109.0
Home Draw Away
+131 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.10

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Stevenage Borough vs Doncaster Rovers otteluun

Mitä tulosta Stevenage Borough vs Doncaster Rovers otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Stevenage Borough veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +133, 10 panoksella, Kibetchemu tipsterista. Veto Stevenage Borough (+131) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, Wilhelmine tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
+133 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.30
Home Draw Away
+131 for Stevenage Borough
10/10
Ennustettu tuotto 13.10

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Stevenage Borough vs Doncaster Rovers otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Stevenage Borough joukkueen voitto (odds of +133). Doncaster Rovers joukkueen voitto (+209) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä (+228).

1 100%
X 0%
2 0%

Stevenage Borough vs Doncaster Rovers Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +133 - Stevenage Borough (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti