Tapahtuma on käynnissä
28.08.2026 10:00 Turkey U19 Elit Ligi 2026/2027

Genclerbirligi U19 - BB Erzurumspor U19 Ennusteet ja Vetovihjeet

Genclerbirligi U19 vs. BB Erzurumspor U19 pidetään 10:00 28.08.2026.

Genclerbirligi U19
BB Erzurumspor U19

Mitä veikata?

Tarkista viime Genclerbirligi U19 vs BB Erzurumspor U19 veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Genclerbirligi U19" tulos kertoimilla +106 2 4:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Home Draw Away, 1st Half" "Genclerbirligi U19" tuloksella (kertoimet +124) jonka valitsi 100%. Kolmanneksi, "Asian Handicap (-2.5)" veto "Genclerbirligi U19 (-2.5), money back on draw" tuloksella, jonka kerroin on +559 ennusti 1 1 veikkaajista (100%).

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Genclerbirligi U19
50%
2 out of 4 vihjeentekijästä
Over/Under 2.5
Over
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Genclerbirligi U19 - BB Erzurumspor U19 otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, pulpfiction12 (12 tuottosijoituksessa) ennustaa 11.9 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (+119) kertoimilla Over/Under 3.5 markkinolla. Toisaalta truealtaf (sijoituksessa 120), antaa vinkki kertoimilla +106 Genclerbirligi U19 tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 10.6 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (125 tällä kaudella), cyber007 ennustaa 12.4 voittoa panostamalla 10 kertoimilla +124 veikkaamalla Genclerbirligi U19 Home Draw Away, 1st Half markkinolla.

pulpfiction12
pulpfiction12
Sijoitus: 12/1310
Tuotto: 250.63
Over/Under 3.5
+119 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 11.90
truealtaf
truealtaf
Sijoitus: 120/1310
Tuotto: 57.0
Home Draw Away
+106 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 10.60
cyber007
cyber007
Sijoitus: 125/1310
Tuotto: 53.89
Home Draw Away, 1st Half
+124 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
cyber007
cyber007
Sijoitus: 125/1310
Tuotto: 53.89
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.10
Anker
Anker
Sijoitus: 160/1310
Tuotto: 39.25
Asian Handicap (-2.5)
+559 for Genclerbirligi U19 (-2.5), money back on draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.54
1 2 3

JohnnyBetin vetovihjeet Genclerbirligi U19 - BB Erzurumspor U19 otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, pulpfiction12 (jolla on 3.35% tuotto) ennustaa saada 11.9 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (+119) Over/Under 3.5 markkinolla. Taas on vielä cyber007 veikkaaja jolla on 1.73% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Genclerbirligi U19 kertoimilla (+124) Home Draw Away, 1st Half markkinolla. Odotettu voitto on 12.4. truealtaf (1.02% tuotto) valitsi +106 Genclerbirligi U19 vedon Home Draw Away markkinolla. Panostamalla 10 saa 10.6 voittoa jos oikein.

pulpfiction12
pulpfiction12
Sijoitus: 351/1310
Yield: 3.35%
Over/Under 3.5
+119 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 11.90
cyber007
cyber007
Sijoitus: 409/1310
Yield: 1.73%
Home Draw Away, 1st Half
+124 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
cyber007
cyber007
Sijoitus: 409/1310
Yield: 1.73%
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.10
truealtaf
truealtaf
Sijoitus: 437/1310
Yield: 1.02%
Home Draw Away
+106 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 10.60
Anker
Anker
Sijoitus: 466/1310
Yield: 0.27%
Asian Handicap (-2.5)
+559 for Genclerbirligi U19 (-2.5), money back on draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.54
1 2 3

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Genclerbirligi U19 - BB Erzurumspor U19 veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! pulpfiction12, jonka ODI parametri on 546.25, panos 10 ja kertoimet +119 veikkaamalla Over Over/Under 3.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 11.9. Anker (ODI: 248.37) antaa vetovihje saadakseen 33.54 voittoa veikkaamalla 6 panosta Genclerbirligi U19 (-2.5), money back on draw (+559) kertoimilla Asian Handicap (-2.5) vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 87.45), system, valitsee Home Draw Away markkina panostamalla 10 +173 kertoimilla veikkaamalla Draw. Ennustettu voitto on 17.3.

pulpfiction12
pulpfiction12
Sijoitus: 9/1310
ODI: 546.25
Over/Under 3.5
+119 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 11.90
Anker
Anker
Sijoitus: 22/1310
ODI: 248.37
Asian Handicap (-2.5)
+559 for Genclerbirligi U19 (-2.5), money back on draw
6/10
Ennustettu tuotto 33.54
Anker
Anker
Sijoitus: 22/1310
ODI: 248.37
Over/Under 5.5
+559 for Over
6/10
Ennustettu tuotto 33.54
system
system
Sijoitus: 47/1310
ODI: 87.45
Home Draw Away
+173 for Draw
10/10
Ennustettu tuotto 17.30
cyber007
cyber007
Sijoitus: 71/1310
ODI: 46.71
Home Draw Away, 1st Half
+124 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
1 2 3

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Genclerbirligi U19 vs BB Erzurumspor U19 otteluun

Mitä tulosta Genclerbirligi U19 vs BB Erzurumspor U19 otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Genclerbirligi U19 veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +103, 10 panoksella, Natanael30 tipsterista. Veto Over (+119) Over/Under 3.5 markkinoilla, 10 panoksella, pulpfiction12 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Genclerbirligi U19 Home Draw Away markkinoilla, josta truealtaf lyö 10 vetoa +106 kertoimilla.

Home Draw Away
+103 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 10.30
Over/Under 3.5
+119 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 11.90
Home Draw Away
+106 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 10.60
Home Draw Away, 1st Half
+124 for Genclerbirligi U19
10/10
Ennustettu tuotto 12.40
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 10.10
1 2 3

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Genclerbirligi U19 vs BB Erzurumspor U19 otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä on Genclerbirligi U19 joukkueen voitto (odds of +106). BB Erzurumspor U19 joukkueen voitto sai 0% ääntä, kun taas 50% ennustaa tasapeliä (+173).

1 50%
X 50%
2 0%

Genclerbirligi U19 vs BB Erzurumspor U19 Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +119 - Over (Over/Under 3.5)
Vinkki 2:
Kertoimet +106 - Genclerbirligi U19 (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti