28.08.2026 11:00 World LEC Summer 2026

Shifters - Team Heretics Ennusteet ja Vetovihjeet

Shifters vs. Team Heretics pidetään 11:00 28.08.2026.

Shifters
Team Heretics

Mitä veikata?

Tarkista viime Shifters vs Team Heretics veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Winner" ja odotettu "Team Heretics" tulos kertoimilla -149 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Winner
Team Heretics
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Shifters - Team Heretics otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, anna.w (439 tuottosijoituksessa) ennustaa 0.67 voittoa panostamalla 1 Team Heretics vetoon (-149) kertoimilla Winner markkinolla.

anna.w
Sijoitus: 439/1310
Tuotto: 1.94
Winner
-149 for Team Heretics
1/10
Ennustettu tuotto 0.67

JohnnyBetin vetovihjeet Shifters - Team Heretics otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, anna.w (jolla on 0.3% tuotto) ennustaa saada 0.67 voittoa panostamalla 1 Team Heretics kertoimilla (-149) Winner markkinolla.

anna.w
Sijoitus: 465/1310
Yield: 0.3%
Winner
-149 for Team Heretics
1/10
Ennustettu tuotto 0.67

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Shifters - Team Heretics veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! anna.w, jonka ODI parametri on -8.85, panos 1 ja kertoimet -149 veikkaamalla Team Heretics Winner markkinoilla. Mahdollinen voitto on 0.67.

anna.w
Sijoitus: 1314/1310
ODI: -8.85
Winner
-149 for Team Heretics
1/10
Ennustettu tuotto 0.67

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Shifters vs Team Heretics otteluun

Mitä tulosta Shifters vs Team Heretics otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Team Heretics veto Winner markkinoilla, kertoimilla -149, 1 panoksella, anna.w tipsterista.

Winner
-149 for Team Heretics
1/10
Ennustettu tuotto 0.67

Shifters vs Team Heretics Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -149 - Team Heretics (Winner)
Pelaa vastuullisesti