30.08.2026 11:00 Norway Eliteserien 2026

Start Kristiansand - KFUM Oslo Ennusteet ja Vetovihjeet

Start Kristiansand vs. KFUM Oslo pidetään 11:00 30.08.2026.

IK Start Kristiansand
Start Kristiansand
KFUM Oslo
KFUM Oslo

Mitä veikata?

Tarkista viime Start Kristiansand vs KFUM Oslo veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "KFUM Oslo" tulos kertoimilla +169 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
KFUM Oslo
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Start Kristiansand - KFUM Oslo otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Kibetchemu (1297 tuottosijoituksessa) ennustaa 16.9 voittoa panostamalla 10 KFUM Oslo vetoon (+169) kertoimilla Home Draw Away markkinolla.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 1297/1322
Tuotto: -179.04
Home Draw Away
+169 for KFUM Oslo
10/10
Ennustettu tuotto 16.90

JohnnyBetin vetovihjeet Start Kristiansand - KFUM Oslo otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Kibetchemu (jolla on -2.98% tuotto) ennustaa saada 16.9 voittoa panostamalla 10 KFUM Oslo kertoimilla (+169) Home Draw Away markkinolla.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 618/1322
Yield: -2.98%
Home Draw Away
+169 for KFUM Oslo
10/10
Ennustettu tuotto 16.90

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Start Kristiansand - KFUM Oslo veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Kibetchemu, jonka ODI parametri on -49.69, panos 10 ja kertoimet +169 veikkaamalla KFUM Oslo Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 16.9.

Kibetchemu
Kibetchemu
Sijoitus: 1428/1322
ODI: -49.69
Home Draw Away
+169 for KFUM Oslo
10/10
Ennustettu tuotto 16.90

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Start Kristiansand vs KFUM Oslo otteluun

Mitä tulosta Start Kristiansand vs KFUM Oslo otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on KFUM Oslo veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla +169, 10 panoksella, Kibetchemu tipsterista.

Home Draw Away
+169 for KFUM Oslo
10/10
Ennustettu tuotto 16.90

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Start Kristiansand vs KFUM Oslo otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on KFUM Oslo voitto (kerroin +169). Start Kristiansand (+129) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 0% ennustaa tasapeliä.

1 0%
X 0%
2 100%

Start Kristiansand vs KFUM Oslo Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +169 - KFUM Oslo (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti