31.08.2026 11:00 United States US Open Women 2026

Sara Bejlek - Cristina Bucsa Ennusteet ja Vetovihjeet

Sara Bejlek vs. Cristina Bucsa pidetään 11:00 31.08.2026.

Sara Bejlek
Cristina Bucsa

Mitä veikata?

Tarkista viime Sara Bejlek vs Cristina Bucsa veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Cristina Bucsa" tulos kertoimilla +304 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Cristina Bucsa
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Sara Bejlek - Cristina Bucsa otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, GamblingSport19 (1421 tuottosijoituksessa) ennustaa 24.32 voittoa panostamalla 8 Cristina Bucsa vetoon (+304) kertoimilla Home Away markkinolla.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1421/1321
Tuotto: -458.5
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Ennustettu tuotto 24.32

JohnnyBetin vetovihjeet Sara Bejlek - Cristina Bucsa otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, GamblingSport19 (jolla on -5.44% tuotto) ennustaa saada 24.32 voittoa panostamalla 8 Cristina Bucsa kertoimilla (+304) Home Away markkinolla.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 726/1321
Yield: -5.44%
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Ennustettu tuotto 24.32

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Sara Bejlek - Cristina Bucsa veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! GamblingSport19, jonka ODI parametri on -1606.62, panos 8 ja kertoimet +304 veikkaamalla Cristina Bucsa Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 24.32.

GamblingSport19
GamblingSport19
Sijoitus: 1478/1321
ODI: -1606.62
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Ennustettu tuotto 24.32

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Sara Bejlek vs Cristina Bucsa otteluun

Mitä tulosta Sara Bejlek vs Cristina Bucsa otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Cristina Bucsa veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +304, 8 panoksella, GamblingSport19 tipsterista.

Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Ennustettu tuotto 24.32

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Sara Bejlek vs Cristina Bucsa otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Cristina Bucsa joukkueen voitto (kertoimet +304).Sara Bejlek joukkueen voitto (-357) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Sara Bejlek vs Cristina Bucsa Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +304 - Cristina Bucsa (Home Away)
Pelaa vastuullisesti