27.09.2026 01:05 • Japan • B.League Premier 2026/2027

Shinshu BW - Toyama Grouses Ennusteet ja Vetovihjeet

Shinshu BW vs. Toyama Grouses pidetään 01:05 27.09.2026.

Shinshu BW
—
Toyama Grouses

Mitä veikata?

Tarkista viime Shinshu BW vs Toyama Grouses veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Toyama Grouses" tulos kertoimilla +110 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 176.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Away
Toyama Grouses
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Shinshu BW - Toyama Grouses otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, faro2013 (1784 tuottosijoituksessa) ennustaa 11.0 voittoa panostamalla 10 Toyama Grouses vetoon (+110) kertoimilla Home Away markkinolla.

faro2013
faro2013
Sijoitus: 1784/1682
Tuotto: -3060.86
Home Away
+110 for Toyama Grouses
10/10
Ennustettu tuotto 11.00
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1784/1682
Tuotto: -3060.86
Over/Under 176.5
-122 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.20

JohnnyBetin vetovihjeet Shinshu BW - Toyama Grouses otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, faro2013 (jolla on -4.15% tuotto) ennustaa saada 11.0 voittoa panostamalla 10 Toyama Grouses kertoimilla (+110) Home Away markkinolla.

faro2013
faro2013
Sijoitus: 785/1682
Yield: -4.15%
Home Away
+110 for Toyama Grouses
10/10
Ennustettu tuotto 11.00
faro2013
faro2013
Sijoitus: 785/1682
Yield: -4.15%
Over/Under 176.5
-122 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Shinshu BW - Toyama Grouses veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! faro2013, jonka ODI parametri on -1830.27, panos 10 ja kertoimet +110 veikkaamalla Toyama Grouses Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 11.0.

faro2013
faro2013
Sijoitus: 1779/1682
ODI: -1830.27
Home Away
+110 for Toyama Grouses
10/10
Ennustettu tuotto 11.00
faro2013
faro2013
Sijoitus: 1779/1682
ODI: -1830.27
Over/Under 176.5
-122 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Shinshu BW vs Toyama Grouses otteluun

Mitä tulosta Shinshu BW vs Toyama Grouses otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Toyama Grouses veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +110, 10 panoksella, faro2013 tipsterista.

Home Away
+110 for Toyama Grouses
10/10
Ennustettu tuotto 11.00
Over/Under 176.5
-122 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Shinshu BW vs Toyama Grouses otteluun. Paras ennuste, jolla on 100% ääntä on Toyama Grouses joukkueen voitto (kertoimet +110).Shinshu BW joukkueen voitto (-149) sai 0% ääntä.

1 0%
2 100%

Shinshu BW vs Toyama Grouses Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +110 - Toyama Grouses (Home Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -122 - Over (Over/Under 176.5)
Pelaa vastuullisesti