23.09.2026 14:00 Asia Gulf Cup of Nations 2026

Saudi-Arabia - Kuwait Ennusteet ja Vetovihjeet

Saudi-Arabia vs. Kuwait pidetään 14:00 23.09.2026.

Saudi Arabia
Saudi-Arabia
Kuwait
Kuwait

Mitä veikata?

Tarkista viime Saudi-Arabia vs Kuwait veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Saudi-Arabia" tulos kertoimilla -303 3 4:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (-1.25)" "Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw" tuloksella (kertoimet -125) jonka valitsi 100%. Kolmanneksi, "Home Draw Away, 1st Half" veto "Kuwait" tuloksella, jonka kerroin on +722 ennusti 1 1 veikkaajista (100%).

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Saudi-Arabia
75%
3 out of 4 vihjeentekijästä
Asian Handicap (-1.25)
Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Home Draw Away, 1st Half
Kuwait
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Saudi-Arabia - Kuwait otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, giannhs68 (1448 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.3 voittoa panostamalla 10 Saudi-Arabia vetoon (-303) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta levsky (sijoituksessa 1528), antaa vinkki kertoimilla -125 Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw tulokselle (Asian Handicap (-1.25)) panostamalla 10, 8.0 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1536 tällä kaudella), Suzuki21n ennustaa 3.6 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -278 veikkaamalla Saudi-Arabia Home Draw Away markkinolla.

giannhs68
giannhs68
Sijoitus: 1448/1651
Tuotto: -187.56
Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
levsky
levsky
Sijoitus: 1528/1651
Tuotto: -278.96
Asian Handicap (-1.25)
-125 for Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 8.00
Suzuki21n
Suzuki21n
Sijoitus: 1536/1651
Tuotto: -289.44
Home Draw Away
-278 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
Sebba1600
Sebba1600
Sijoitus: 1576/1651
Tuotto: -381.74
Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
AandN
AandN
Sijoitus: 1597/1651
Tuotto: -419.55
Asian Handicap (-1)
-208 for Saudi-Arabia (-1), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
1 2

JohnnyBetin vetovihjeet Saudi-Arabia - Kuwait otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, giannhs68 (jolla on -1.35% tuotto) ennustaa saada 3.3 voittoa panostamalla 10 Saudi-Arabia kertoimilla (-303) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä levsky veikkaaja jolla on -1.4% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw kertoimilla (-125) Asian Handicap (-1.25) markkinolla. Odotettu voitto on 8.0. AandN (-1.73% tuotto) valitsi -208 Saudi-Arabia (-1), money back on draw vedon Asian Handicap (-1) markkinolla. Panostamalla 10 saa 4.8 voittoa jos oikein.

giannhs68
giannhs68
Sijoitus: 603/1651
Yield: -1.35%
Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
levsky
levsky
Sijoitus: 607/1651
Yield: -1.4%
Asian Handicap (-1.25)
-125 for Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 8.00
AandN
AandN
Sijoitus: 623/1651
Yield: -1.73%
Asian Handicap (-1)
-208 for Saudi-Arabia (-1), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
AandN
AandN
Sijoitus: 623/1651
Yield: -1.73%
Over/Under 2.5
-139 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.20
Suzuki21n
Suzuki21n
Sijoitus: 853/1651
Yield: -5.42%
Home Draw Away
-278 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
1 2

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Saudi-Arabia - Kuwait veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Antonhundballl, jonka ODI parametri on 1121.63, panos 6 ja kertoimet +428 veikkaamalla Draw Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 25.68. CosminM (ODI: 327.6) antaa vetovihje saadakseen 43.32 voittoa veikkaamalla 6 panosta Kuwait (+722) kertoimilla Home Draw Away, 1st Half vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -4.09), levsky, valitsee Asian Handicap (-1.25) markkina panostamalla 10 -125 kertoimilla veikkaamalla Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw. Ennustettu voitto on 8.0.

Antonhundballl
Antonhundballl
Sijoitus: 7/1651
ODI: 1121.63
Home Draw Away
+428 for Draw
6/10
Ennustettu tuotto 25.68
CosminM
CosminM
Sijoitus: 25/1651
ODI: 327.6
Home Draw Away, 1st Half
+722 for Kuwait
6/10
Ennustettu tuotto 43.32
levsky
levsky
Sijoitus: 1435/1651
ODI: -4.09
Asian Handicap (-1.25)
-125 for Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 8.00
Sebba1600
Sebba1600
Sijoitus: 1439/1651
ODI: -4.2
Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
Suzuki21n
Suzuki21n
Sijoitus: 1547/1651
ODI: -11.29
Home Draw Away
-278 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
1 2

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Saudi-Arabia vs Kuwait otteluun

Mitä tulosta Saudi-Arabia vs Kuwait otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Saudi-Arabia veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -303, 10 panoksella, giannhs68 tipsterista. Veto Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw (-125) Asian Handicap (-1.25) markkinoilla, 10 panoksella, levsky tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Saudi-Arabia Home Draw Away markkinoilla, josta Suzuki21n lyö 10 vetoa -278 kertoimilla.

Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
Asian Handicap (-1.25)
-125 for Saudi-Arabia (-1.25), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 8.00
Home Draw Away
-278 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
Home Draw Away
-303 for Saudi-Arabia
10/10
Ennustettu tuotto 3.30
Asian Handicap (-1)
-208 for Saudi-Arabia (-1), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
1 2

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Saudi-Arabia vs Kuwait otteluun. Huippuennuste, jolla on 75% ääntä on Saudi-Arabia joukkueen voitto (odds of -303). Kuwait joukkueen voitto (+836) sai 0% ääntä, kun taas 25% ennustaa tasapeliä (+428).

1 75%
X 25%
2 0%

Saudi-Arabia vs Kuwait Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -303 - Saudi-Arabia (Home Draw Away)
Vinkki 2:
Kertoimet -139 - Over (Over/Under 2.5)
Pelaa vastuullisesti