23.09.2026 10:30 Turkey WTA 125k Ankara 2026

Han Shi - Ayla Aksu Ennusteet ja Vetovihjeet

Han Shi vs. Ayla Aksu pidetään 10:30 23.09.2026.

Han Shi
Ayla Aksu

Mitä veikata?

Tarkista viime Han Shi vs Ayla Aksu veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Han Shi" tulos kertoimilla -149 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Han Shi
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Han Shi - Ayla Aksu otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, DaBigBadWolf (1674 tuottosijoituksessa) ennustaa 6.7 voittoa panostamalla 10 Han Shi vetoon (-149) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 1745), antaa vinkki kertoimilla -119 Ayla Aksu tulokselle (Home Away) panostamalla 10, 8.4 ennustettua voittoa saadakseen.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 1674/1648
Tuotto: -799.12
Home Away
-149 for Han Shi
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1745/1648
Tuotto: -25525.3
Home Away
-119 for Ayla Aksu
10/10
Ennustettu tuotto 8.40

JohnnyBetin vetovihjeet Han Shi - Ayla Aksu otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, DaBigBadWolf (jolla on -2.73% tuotto) ennustaa saada 6.7 voittoa panostamalla 10 Han Shi kertoimilla (-149) Home Away markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on -18.99% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Ayla Aksu kertoimilla (-119) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 8.4.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 677/1648
Yield: -2.73%
Home Away
-149 for Han Shi
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
-119 for Ayla Aksu
10/10
Ennustettu tuotto 8.40

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Han Shi - Ayla Aksu veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! DaBigBadWolf, jonka ODI parametri on -6.86, panos 10 ja kertoimet -149 veikkaamalla Han Shi Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 6.7. abreujg78 (ODI: -28438.8) antaa vetovihje saadakseen 8.4 voittoa veikkaamalla 10 panosta Ayla Aksu (-119) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 1496/1648
ODI: -6.86
Home Away
-149 for Han Shi
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
-119 for Ayla Aksu
10/10
Ennustettu tuotto 8.40

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Han Shi vs Ayla Aksu otteluun

Mitä tulosta Han Shi vs Ayla Aksu otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Han Shi veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -149, 10 panoksella, DaBigBadWolf tipsterista. Veto Ayla Aksu (-119) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
-149 for Han Shi
10/10
Ennustettu tuotto 6.70
Home Away
-119 for Ayla Aksu
10/10
Ennustettu tuotto 8.40

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Han Shi vs Ayla Aksu otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä, on Han Shi joukkueen voitto (kertoimet -149). Taas Ayla Aksu joukkueen voitto (-119) sai 50% ääntä.

1 50%
2 50%

Han Shi vs Ayla Aksu Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -149 - Han Shi (Home Away)
Pelaa vastuullisesti