21.09.2026 07:30 Portugal WTA 125K Porto 2026

Sahaja Yamalapalli - Naiktha Bains Ennusteet ja Vetovihjeet

Sahaja Yamalapalli vs. Naiktha Bains pidetään 07:30 21.09.2026.

Sahaja Yamalapalli
Naiktha Bains

Mitä veikata?

Tarkista viime Sahaja Yamalapalli vs Naiktha Bains veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Sahaja Yamalapalli" tulos kertoimilla +105 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Sahaja Yamalapalli
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Sahaja Yamalapalli - Naiktha Bains otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1720 tuottosijoituksessa) ennustaa 10.5 voittoa panostamalla 10 Sahaja Yamalapalli vetoon (+105) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1720/1631
Tuotto: -24264.9
Home Away
+105 for Sahaja Yamalapalli
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

JohnnyBetin vetovihjeet Sahaja Yamalapalli - Naiktha Bains otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -18.87% tuotto) ennustaa saada 10.5 voittoa panostamalla 10 Sahaja Yamalapalli kertoimilla (+105) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1249/1631
Yield: -18.87%
Home Away
+105 for Sahaja Yamalapalli
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Sahaja Yamalapalli - Naiktha Bains veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -27216.8, panos 10 ja kertoimet +105 veikkaamalla Sahaja Yamalapalli Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 10.5.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1718/1631
ODI: -27216.8
Home Away
+105 for Sahaja Yamalapalli
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Sahaja Yamalapalli vs Naiktha Bains otteluun

Mitä tulosta Sahaja Yamalapalli vs Naiktha Bains otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Sahaja Yamalapalli veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +105, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
+105 for Sahaja Yamalapalli
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Sahaja Yamalapalli vs Naiktha Bains otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Sahaja Yamalapalli joukkueen voitto (kertoimet +105). Taas Naiktha Bains joukkueen voitto (-149) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Sahaja Yamalapalli vs Naiktha Bains Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +105 - Sahaja Yamalapalli (Home Away)
Pelaa vastuullisesti