21.09.2026 08:20 Italy ATP Challenger Genova 2 2026

Dali Blanch - Sandro Kopp Ennusteet ja Vetovihjeet

Dali Blanch vs. Sandro Kopp pidetään 08:20 21.09.2026.

Dali Blanch
Sandro Kopp

Mitä veikata?

Tarkista viime Dali Blanch vs Sandro Kopp veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Dali Blanch" tulos kertoimilla +105 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Dali Blanch
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Dali Blanch - Sandro Kopp otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1720 tuottosijoituksessa) ennustaa 10.5 voittoa panostamalla 10 Dali Blanch vetoon (+105) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1720/1631
Tuotto: -24264.9
Home Away
+105 for Dali Blanch
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

JohnnyBetin vetovihjeet Dali Blanch - Sandro Kopp otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -18.87% tuotto) ennustaa saada 10.5 voittoa panostamalla 10 Dali Blanch kertoimilla (+105) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1249/1631
Yield: -18.87%
Home Away
+105 for Dali Blanch
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Dali Blanch - Sandro Kopp veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -27216.8, panos 10 ja kertoimet +105 veikkaamalla Dali Blanch Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 10.5.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1718/1631
ODI: -27216.8
Home Away
+105 for Dali Blanch
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Dali Blanch vs Sandro Kopp otteluun

Mitä tulosta Dali Blanch vs Sandro Kopp otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Dali Blanch veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +105, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
+105 for Dali Blanch
10/10
Ennustettu tuotto 10.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Dali Blanch vs Sandro Kopp otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Dali Blanch joukkueen voitto (kertoimet +105). Taas Sandro Kopp joukkueen voitto (-1000) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Dali Blanch vs Sandro Kopp Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +105 - Dali Blanch (Home Away)
Pelaa vastuullisesti