01.08.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Real Betis - UD Almería Ennusteet ja Vetovihjeet

Real Betis vs. UD Almería pidetään 14:00 01.08.2026.

Real Betis
Real Betis
Union Deportiva Almeria
UD Almería

Mitä veikata?

Tarkista viime Real Betis vs UD Almería veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Real Betis" tulos kertoimilla -286 2 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Real Betis
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Real Betis - UD Almería otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, ivaanpiri (1 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.5 voittoa panostamalla 10 Real Betis vetoon (-286) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 1), antaa vinkki kertoimilla -286 Real Betis tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 3.5 ennustettua voittoa saadakseen.

ivaanpiri
Sijoitus: 1/223
Tuotto: 0.0
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1/223
Tuotto: 0.0
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

JohnnyBetin vetovihjeet Real Betis - UD Almería otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, ivaanpiri (jolla on 0.0% tuotto) ennustaa saada 3.5 voittoa panostamalla 10 Real Betis kertoimilla (-286) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on 0.0% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Real Betis kertoimilla (-286) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 3.5.

ivaanpiri
Sijoitus: 1/223
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1/223
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Real Betis - UD Almería veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! ivaanpiri, jonka ODI parametri on 0.0, panos 10 ja kertoimet -286 veikkaamalla Real Betis Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.5. abreujg78 (ODI: 0.0) antaa vetovihje saadakseen 3.5 voittoa veikkaamalla 10 panosta Real Betis (-286) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

ivaanpiri
Sijoitus: 1/223
ODI: 0.0
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1/223
ODI: 0.0
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Real Betis vs UD Almería otteluun

Mitä tulosta Real Betis vs UD Almería otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Real Betis veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -286, 10 panoksella, ivaanpiri tipsterista. Veto Real Betis (-286) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
Home Draw Away
-286 for Real Betis
10/10
Ennustettu tuotto 3.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Real Betis vs UD Almería otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä on Real Betis joukkueen voitto (odds of -286). UD Almería joukkueen voitto (+124) sai 0% ääntä, kun taas 0% ennustaa tasapeliä.

1 100%
X 0%
2 0%

Real Betis vs UD Almería Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -286 - Real Betis (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti