27.09.2026 16:00 • United States • ATP Challenger San Diego 2 2026

Nishesh Basavareddy - Igor Ribeiro Marcondes Ennusteet ja Vetovihjeet

Nishesh Basavareddy vs. Igor Ribeiro Marcondes pidetään 16:00 27.09.2026.

Nishesh Basavareddy
—
Igor Ribeiro Marcondes

Mitä veikata?

Tarkista viime Nishesh Basavareddy vs Igor Ribeiro Marcondes veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Igor Ribeiro Marcondes" tulos kertoimilla +475 2 3:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Igor Ribeiro Marcondes
67%
2 out of 3 vihjeentekijästä
Correct Score
2:0
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Nishesh Basavareddy - Igor Ribeiro Marcondes otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Chispitin77 (1675 tuottosijoituksessa) ennustaa 1.8 voittoa panostamalla 10 Nishesh Basavareddy vetoon (-556) kertoimilla Home Away markkinolla. Toisaalta DaBigBadWolf (sijoituksessa 1738), antaa vinkki kertoimilla -200 2:0 tulokselle (Correct Score) panostamalla 10, 5.0 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1805 tällä kaudella), abreujg78 ennustaa 28.5 voittoa panostamalla 6 kertoimilla +475 veikkaamalla Igor Ribeiro Marcondes Home Away markkinolla.

Chispitin77
Chispitin77
Sijoitus: 1675/1687
Tuotto: -482.66
Home Away
-556 for Nishesh Basavareddy
10/10
Ennustettu tuotto 1.80
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 1738/1687
Tuotto: -851.6
Correct Score
-200 for 2:0
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1805/1687
Tuotto: -27902.1
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50

JohnnyBetin vetovihjeet Nishesh Basavareddy - Igor Ribeiro Marcondes otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, DaBigBadWolf (jolla on -2.85% tuotto) ennustaa saada 5.0 voittoa panostamalla 10 2:0 kertoimilla (-200) Correct Score markkinolla. Taas on vielä Chispitin77 veikkaaja jolla on -6.73% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Nishesh Basavareddy kertoimilla (-556) Home Away markkinolla. Odotettu voitto on 1.8. abreujg78 (-18.55% tuotto) valitsi +475 Igor Ribeiro Marcondes vedon Home Away markkinolla. Panostamalla 6 saa 28.5 voittoa jos oikein.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 710/1687
Yield: -2.85%
Correct Score
-200 for 2:0
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Chispitin77
Chispitin77
Sijoitus: 964/1687
Yield: -6.73%
Home Away
-556 for Nishesh Basavareddy
10/10
Ennustettu tuotto 1.80
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1306/1687
Yield: -18.55%
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Nishesh Basavareddy - Igor Ribeiro Marcondes veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! DaBigBadWolf, jonka ODI parametri on -9.03, panos 10 ja kertoimet -200 veikkaamalla 2:0 Correct Score markkinoilla. Mahdollinen voitto on 5.0. Chispitin77 (ODI: -25.6) antaa vetovihje saadakseen 1.8 voittoa veikkaamalla 10 panosta Nishesh Basavareddy (-556) kertoimilla Home Away vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -32174.9), abreujg78, valitsee Home Away markkina panostamalla 6 +475 kertoimilla veikkaamalla Igor Ribeiro Marcondes. Ennustettu voitto on 28.5.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Sijoitus: 1578/1687
ODI: -9.03
Correct Score
-200 for 2:0
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Chispitin77
Chispitin77
Sijoitus: 1666/1687
ODI: -25.6
Home Away
-556 for Nishesh Basavareddy
10/10
Ennustettu tuotto 1.80
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1803/1687
ODI: -32174.9
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50

Vetovinkit analyyseilla Nishesh Basavareddy - Igor Ribeiro Marcondes

Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
У цьому протистоянні я обираю перемогу бразильського тенісиста Ігора Рібейру Маркондеса. Протягом усього поточного турніру в Сан-Дієго він демонструє надзвичайно стабільний рівень гри та дуже потужно діє на власній першій подачі, стабільно забираючи гейми. На хардовому покритті Маркондес почувається максимально впевнено, його ігровий тонус зараз на висоті, а мотивація виграти титул є максимальною. Очікую, що він зможе захопити ініціативу з перших геймів і здобуде підсумкову перемогу в матчі

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Nishesh Basavareddy vs Igor Ribeiro Marcondes otteluun

Mitä tulosta Nishesh Basavareddy vs Igor Ribeiro Marcondes otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Nishesh Basavareddy veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -556, 10 panoksella, Chispitin77 tipsterista. Veto 2:0 (-200) Correct Score markkinoilla, 10 panoksella, DaBigBadWolf tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Igor Ribeiro Marcondes Home Away markkinoilla, josta abreujg78 lyö 6 vetoa +475 kertoimilla.

Home Away
-556 for Nishesh Basavareddy
10/10
Ennustettu tuotto 1.80
Correct Score
-200 for 2:0
10/10
Ennustettu tuotto 5.00
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50
Home Away
+475 for Igor Ribeiro Marcondes
6/10
Ennustettu tuotto 28.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Nishesh Basavareddy vs Igor Ribeiro Marcondes otteluun. Paras ennuste, jolla on 67% ääntä on Igor Ribeiro Marcondes joukkueen voitto (kertoimet +475).Nishesh Basavareddy joukkueen voitto (-556) sai 33% ääntä.

1 33%
2 67%
Ennuste:
Kertoimet -200 - Nishesh Basavareddy 2:0 Igor Ribeiro Marcondes

Nishesh Basavareddy vs Igor Ribeiro Marcondes Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -556 - Nishesh Basavareddy (Home Away)
Pelaa vastuullisesti