01.08.2026 16:30 Canada WTA 125K Vancouver 2026

Maddison Inglis - Taylah Preston Ennusteet ja Vetovihjeet

Maddison Inglis vs. Taylah Preston pidetään 16:30 01.08.2026.

Maddison Inglis
Taylah Preston

Mitä veikata?

Tarkista viime Maddison Inglis vs Taylah Preston veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Maddison Inglis" tulos kertoimilla +125 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Maddison Inglis
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Maddison Inglis - Taylah Preston otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Home Away
+125 for Maddison Inglis
10/10
Ennustettu tuotto 12.50
Home Away
-154 for Taylah Preston
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

JohnnyBetin vetovihjeet Maddison Inglis - Taylah Preston otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Home Away
+125 for Maddison Inglis
10/10
Ennustettu tuotto 12.50
Home Away
-154 for Taylah Preston
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Maddison Inglis - Taylah Preston veikkausvinkit ODI

Home Away
+125 for Maddison Inglis
10/10
Ennustettu tuotto 12.50
Home Away
-154 for Taylah Preston
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Maddison Inglis vs Taylah Preston otteluun

Mitä tulosta Maddison Inglis vs Taylah Preston otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Maddison Inglis veto Home Away markkinoilla, kertoimilla +125, 10 panoksella, Zhubiitis tipsterista. Veto Taylah Preston (-154) Home Away markkinoilla, 10 panoksella, Niroj Haley bartlett tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Away
+125 for Maddison Inglis
10/10
Ennustettu tuotto 12.50
Home Away
-154 for Taylah Preston
10/10
Ennustettu tuotto 6.50

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Maddison Inglis vs Taylah Preston otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä, on Maddison Inglis joukkueen voitto (kertoimet +125). Taas Taylah Preston joukkueen voitto (-154) sai 50% ääntä.

1 50%
2 50%

Maddison Inglis vs Taylah Preston Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet +125 - Maddison Inglis (Home Away)
Pelaa vastuullisesti