27.09.2026 21:00 • United States • WNBA Including Playoffs 2026

Golden State Valkyries (N) - Dallas Wings (N) Ennusteet ja Vetovihjeet

Golden State Valkyries (N) vs. Dallas Wings (N) pidetään 21:00 27.09.2026.

Golden State Valkyries (N)
—
Dallas Wings (N)

Mitä veikata?

Tarkista viime Golden State Valkyries (N) vs Dallas Wings (N) veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Golden State Valkyries (N)" tulos kertoimilla -278 2 3:lta käyttäjiltä. Toinen suosittu vedonlyöntimarkkina on "Asian Handicap (-6.5)" "Dallas Wings (N) (+6.5), money back on draw" tuloksella (kertoimet -103) jonka valitsi 50%. Kolmanneksi, "Asian Handicap (-9.5)" veto "Dallas Wings (N) (+9.5), money back on draw" tuloksella, jonka kerroin on -164 ennusti 1 1 veikkaajista (100%).

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Golden State Valkyries (N)
67%
2 out of 3 vihjeentekijästä
Asian Handicap (-6.5)
Dallas Wings (N) (+6.5), money back on draw
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä
Over/Under 153.5
Over
100%
2 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Golden State Valkyries (N) - Dallas Wings (N) otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Orythree (1555 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.9 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-127) kertoimilla Over/Under 152.5 markkinolla. Toisaalta Zubr (sijoituksessa 1653), antaa vinkki kertoimilla -116 Over tulokselle (Over/Under 153.5) panostamalla 10, 8.6 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1697 tällä kaudella), Brian1469 ennustaa 6.5 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -154 veikkaamalla Over Over/Under 150.5 markkinolla.

Orythree
Orythree
Sijoitus: 1555/1686
Tuotto: -239.31
Over/Under 152.5
-127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.90
Zubr
Zubr
Sijoitus: 1653/1686
Tuotto: -428.8
Over/Under 153.5
-116 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.60
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 1697/1686
Tuotto: -568.98
Over/Under 150.5
-154 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.50
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 1697/1686
Tuotto: -568.98
Asian Handicap (-6.5)
-118 for Golden State Valkyries (N) (-6.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 4.25
ED8311
ED8311
Sijoitus: 1706/1686
Tuotto: -609.66
Asian Handicap (-9.5)
-164 for Dallas Wings (N) (+9.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2 3

JohnnyBetin vetovihjeet Golden State Valkyries (N) - Dallas Wings (N) otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Orythree (jolla on -2.12% tuotto) ennustaa saada 7.9 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (-127) Over/Under 152.5 markkinolla. Taas on vielä Brian1469 veikkaaja jolla on -2.29% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-154) Over/Under 150.5 markkinolla. Odotettu voitto on 6.5. Zubr (-2.73% tuotto) valitsi -116 Over vedon Over/Under 153.5 markkinolla. Panostamalla 10 saa 8.6 voittoa jos oikein.

Orythree
Orythree
Sijoitus: 653/1686
Yield: -2.12%
Over/Under 152.5
-127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.90
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 670/1686
Yield: -2.29%
Over/Under 150.5
-154 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.50
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 670/1686
Yield: -2.29%
Asian Handicap (-6.5)
-118 for Golden State Valkyries (N) (-6.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 4.25
Zubr
Zubr
Sijoitus: 702/1686
Yield: -2.73%
Over/Under 153.5
-116 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.60
faro2013
faro2013
Sijoitus: 800/1686
Yield: -4.12%
Over/Under 153.5
-114 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.80
1 2 3

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Golden State Valkyries (N) - Dallas Wings (N) veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! fedewinn, jonka ODI parametri on 516.38, panos 10 ja kertoimet -286 veikkaamalla Golden State Valkyries (N) Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 3.5. Brian1469 (ODI: 246.73) antaa vetovihje saadakseen 6.5 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-154) kertoimilla Over/Under 150.5 vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: 62.01), Zubr, valitsee Over/Under 153.5 markkina panostamalla 10 -116 kertoimilla veikkaamalla Over. Ennustettu voitto on 8.6.

fedewinn
fedewinn
Sijoitus: 18/1686
ODI: 516.38
Home Away
-286 for Golden State Valkyries (N)
10/10
Ennustettu tuotto 3.50
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 33/1686
ODI: 246.73
Over/Under 150.5
-154 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.50
Brian1469
Brian1469
Sijoitus: 33/1686
ODI: 246.73
Asian Handicap (-6.5)
-118 for Golden State Valkyries (N) (-6.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 4.25
Zubr
Zubr
Sijoitus: 74/1686
ODI: 62.01
Over/Under 153.5
-116 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.60
ED8311
ED8311
Sijoitus: 105/1686
ODI: 34.86
Asian Handicap (-9.5)
-164 for Dallas Wings (N) (+9.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2 3

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Golden State Valkyries (N) vs Dallas Wings (N) otteluun

Mitä tulosta Golden State Valkyries (N) vs Dallas Wings (N) otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 152.5 markkinoilla, kertoimilla -127, 10 panoksella, Orythree tipsterista. Veto Over (-116) Over/Under 153.5 markkinoilla, 10 panoksella, Zubr tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on Over Over/Under 150.5 markkinoilla, josta Brian1469 lyö 10 vetoa -154 kertoimilla.

Over/Under 152.5
-127 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 7.90
Over/Under 153.5
-116 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 8.60
Over/Under 150.5
-154 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 6.50
Asian Handicap (-6.5)
-118 for Golden State Valkyries (N) (-6.5), money back on draw
5/10
Ennustettu tuotto 4.25
Asian Handicap (-9.5)
-164 for Dallas Wings (N) (+9.5), money back on draw
10/10
Ennustettu tuotto 6.10
1 2 3

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Golden State Valkyries (N) vs Dallas Wings (N) otteluun. Huippuennuste, jolla on 67% ääntä, on Golden State Valkyries (N) joukkueen voitto (kertoimet -278). Taas Dallas Wings (N) joukkueen voitto (+233) sai 33% ääntä.

1 67%
2 33%

Golden State Valkyries (N) vs Dallas Wings (N) Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -127 - Over (Over/Under 152.5)
Vinkki 2:
Kertoimet -118 - Golden State Valkyries (N) (-6.5), money back on draw (Asian Handicap (-6.5))
Pelaa vastuullisesti