29.08.2026 05:00 Japan J3 League 2026/2027

FC Gifu - Tochigi SC Ennusteet ja Vetovihjeet

FC Gifu vs. Tochigi SC pidetään 05:00 29.08.2026.

FC Gifu
FC Gifu
Tochigi SC
Tochigi SC

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Over/Under 2
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 0.5
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet FC Gifu - Tochigi SC otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, POTOTO (1423 tuottosijoituksessa) ennustaa 0.7 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-1429) kertoimilla Over/Under 0.5 markkinolla. Toisaalta aphrodite (sijoituksessa 1463), antaa vinkki kertoimilla -208 Over tulokselle (Over/Under 2) panostamalla 10, 4.8 ennustettua voittoa saadakseen.

POTOTO
POTOTO
Sijoitus: 1423/1317
Tuotto: -644.05
Over/Under 0.5
-1429 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 0.70
aphrodite
aphrodite
Sijoitus: 1463/1317
Tuotto: -3121.69
Over/Under 2
-208 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

JohnnyBetin vetovihjeet FC Gifu - Tochigi SC otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, aphrodite (jolla on -8.18% tuotto) ennustaa saada 4.8 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (-208) Over/Under 2 markkinolla. Taas on vielä POTOTO veikkaaja jolla on -9.4% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Over kertoimilla (-1429) Over/Under 0.5 markkinolla. Odotettu voitto on 0.7.

aphrodite
aphrodite
Sijoitus: 823/1317
Yield: -8.18%
Over/Under 2
-208 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.80
POTOTO
POTOTO
Sijoitus: 859/1317
Yield: -9.4%
Over/Under 0.5
-1429 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 0.70

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat FC Gifu - Tochigi SC veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! POTOTO, jonka ODI parametri on -16.63, panos 10 ja kertoimet -1429 veikkaamalla Over Over/Under 0.5 markkinoilla. Mahdollinen voitto on 0.7. aphrodite (ODI: -2216.15) antaa vetovihje saadakseen 4.8 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-208) kertoimilla Over/Under 2 vedonlnyöntimakrkkinolla.

POTOTO
POTOTO
Sijoitus: 1349/1317
ODI: -16.63
Over/Under 0.5
-1429 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 0.70
aphrodite
aphrodite
Sijoitus: 1459/1317
ODI: -2216.15
Over/Under 2
-208 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit FC Gifu vs Tochigi SC otteluun

Mitä tulosta FC Gifu vs Tochigi SC otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 0.5 markkinoilla, kertoimilla -1429, 10 panoksella, POTOTO tipsterista. Veto Over (-208) Over/Under 2 markkinoilla, 10 panoksella, aphrodite tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Over/Under 0.5
-1429 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 0.70
Over/Under 2
-208 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 4.80

FC Gifu vs Tochigi SC Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -1429 - Over (Over/Under 0.5)
Pelaa vastuullisesti