31.07.2026 04:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Cordoba B - Sevilla Atletico Ennusteet ja Vetovihjeet

Cordoba B vs. Sevilla Atletico pidetään 04:30 31.07.2026.

Cordoba B
Cordoba B
Sevilla Atletico
Sevilla Atletico

Mitä veikata?

Tarkista viime Cordoba B vs Sevilla Atletico veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Sevilla Atletico" tulos kertoimilla -263 2 3:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Sevilla Atletico
67%
2 out of 3 vihjeentekijästä
Correct Score
1:2
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Cordoba B - Sevilla Atletico otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Khatfam (2 tuottosijoituksessa) ennustaa 3.6 voittoa panostamalla 10 Over vetoon (-278) kertoimilla Over/Under 0.5, 1st Half markkinolla. Toisaalta GAZLAM (sijoituksessa 566), antaa vinkki kertoimilla -101 Sevilla Atletico tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 10, 9.9 ennustettua voittoa saadakseen. Kolmas tuottavin veikkaaja (1474 tällä kaudella), dugguie ennustaa 7.1 voittoa panostamalla 10 kertoimilla -141 veikkaamalla 1X Double Chance markkinolla.

Khatfam
Sijoitus: 2/2051
Tuotto: 428.41
Over/Under 0.5, 1st Half
-278 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
GAZLAM
GAZLAM
Sijoitus: 566/2051
Tuotto: 2.09
Home Draw Away
-101 for Sevilla Atletico
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
dugguie
dugguie
Sijoitus: 1474/2051
Tuotto: -36.88
Double Chance
-141 for 1X
10/10
Ennustettu tuotto 7.10
TopLel Jr.
TopLel Jr.
Sijoitus: 1895/2051
Tuotto: -140.91
Correct Score
+371 for 1:2
8/10
Ennustettu tuotto 29.68
Huseni hateta
Sijoitus: 1911/2051
Tuotto: -148.02
Both Teams To Score
-122 for Yes
10/10
Ennustettu tuotto 8.20
1 2

JohnnyBetin vetovihjeet Cordoba B - Sevilla Atletico otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Khatfam (jolla on 18.96% tuotto) ennustaa saada 3.6 voittoa panostamalla 10 Over kertoimilla (-278) Over/Under 0.5, 1st Half markkinolla. Taas on vielä GAZLAM veikkaaja jolla on 0.03% tuotto. Vinkkinsä on 10 panos Sevilla Atletico kertoimilla (-101) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 9.9. TopLel Jr. (-2.37% tuotto) valitsi +371 1:2 vedon Correct Score markkinolla. Panostamalla 8 saa 29.68 voittoa jos oikein.

Khatfam
Sijoitus: 363/2051
Yield: 18.96%
Over/Under 0.5, 1st Half
-278 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
GAZLAM
GAZLAM
Sijoitus: 669/2051
Yield: 0.03%
Home Draw Away
-101 for Sevilla Atletico
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
TopLel Jr.
TopLel Jr.
Sijoitus: 765/2051
Yield: -2.37%
Correct Score
+371 for 1:2
8/10
Ennustettu tuotto 29.68
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1187/2051
Yield: -10.46%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 16.00
dugguie
dugguie
Sijoitus: 1210/2051
Yield: -10.94%
Double Chance
-141 for 1X
10/10
Ennustettu tuotto 7.10
1 2

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Cordoba B - Sevilla Atletico veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! TopLel Jr., jonka ODI parametri on 50.39, panos 8 ja kertoimet +371 veikkaamalla 1:2 Correct Score markkinoilla. Mahdollinen voitto on 29.68. Khatfam (ODI: -1.75) antaa vetovihje saadakseen 3.6 voittoa veikkaamalla 10 panosta Over (-278) kertoimilla Over/Under 0.5, 1st Half vedonlnyöntimakrkkinolla. Kolmas kokonaissijojituksessa (ODI: -3.03), dugguie, valitsee Double Chance markkina panostamalla 10 -141 kertoimilla veikkaamalla 1X. Ennustettu voitto on 7.1.

TopLel Jr.
TopLel Jr.
Sijoitus: 97/2051
ODI: 50.39
Correct Score
+371 for 1:2
8/10
Ennustettu tuotto 29.68
Khatfam
Sijoitus: 1838/2051
ODI: -1.75
Over/Under 0.5, 1st Half
-278 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
dugguie
dugguie
Sijoitus: 1915/2051
ODI: -3.03
Double Chance
-141 for 1X
10/10
Ennustettu tuotto 7.10
GAZLAM
GAZLAM
Sijoitus: 2036/2051
ODI: -8.47
Home Draw Away
-101 for Sevilla Atletico
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
Huseni hateta
Sijoitus: 2108/2051
ODI: -19.77
Both Teams To Score
-122 for Yes
10/10
Ennustettu tuotto 8.20
1 2

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Cordoba B vs Sevilla Atletico otteluun

Mitä tulosta Cordoba B vs Sevilla Atletico otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Over veto Over/Under 0.5, 1st Half markkinoilla, kertoimilla -278, 10 panoksella, Khatfam tipsterista. Veto Sevilla Atletico (-101) Home Draw Away markkinoilla, 10 panoksella, GAZLAM tipsterista on toinen tekoälyn suosikki. Kolmas todennäköisin voittoon veto algoritmin mukaan on 1X Double Chance markkinoilla, josta dugguie lyö 10 vetoa -141 kertoimilla.

Over/Under 0.5, 1st Half
-278 for Over
10/10
Ennustettu tuotto 3.60
Home Draw Away
-101 for Sevilla Atletico
10/10
Ennustettu tuotto 9.90
Double Chance
-141 for 1X
10/10
Ennustettu tuotto 7.10
Correct Score
+371 for 1:2
8/10
Ennustettu tuotto 29.68
Both Teams To Score
-122 for Yes
10/10
Ennustettu tuotto 8.20
1 2

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Cordoba B vs Sevilla Atletico otteluun. Huippuennuste, jolla on 67% ääntä on Sevilla Atletico voitto (kerroin -263). Cordoba B (+228) joukkueen voitto sai 0% ääntä ja 33% ennustaa tasapeliä (+200).

1 0%
X 33%
2 67%
Ennuste:
Kertoimet +371 - Cordoba B 1:2 Sevilla Atletico

Cordoba B vs Sevilla Atletico Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -278 - Over (Over/Under 0.5, 1st Half)
Vinkki 2:
Kertoimet -101 - Sevilla Atletico (Home Draw Away)
Vinkki 3:
Kertoimet -122 - Yes (Both Teams To Score)
Pelaa vastuullisesti