24.10.2026 19:00 • United States • NCAA 2026/2027

Clemson Tigers - Virginia Tech Hokies Ennusteet ja Vetovihjeet

Clemson Tigers vs. Virginia Tech Hokies pidetään 19:00 24.10.2026.

Clemson Tigers
Clemson Tigers
—
Virginia Tech Hokies
Virginia Tech Hokies

Mitä veikata?

Tarkista viime Clemson Tigers vs Virginia Tech Hokies veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Clemson Tigers" tulos kertoimilla -139 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Clemson Tigers
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Clemson Tigers - Virginia Tech Hokies otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Wilhelmine (2067 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.2 voittoa panostamalla 10 Clemson Tigers vetoon (-139) kertoimilla Home Away markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 2067/1963
Tuotto: -8936.46
Home Away
-139 for Clemson Tigers
10/10
Ennustettu tuotto 7.20

JohnnyBetin vetovihjeet Clemson Tigers - Virginia Tech Hokies otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Wilhelmine (jolla on -7.03% tuotto) ennustaa saada 7.2 voittoa panostamalla 10 Clemson Tigers kertoimilla (-139) Home Away markkinolla.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 1131/1963
Yield: -7.03%
Home Away
-139 for Clemson Tigers
10/10
Ennustettu tuotto 7.20

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Clemson Tigers - Virginia Tech Hokies veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Wilhelmine, jonka ODI parametri on -15598.6, panos 10 ja kertoimet -139 veikkaamalla Clemson Tigers Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.2.

Wilhelmine
Wilhelmine
Sijoitus: 2064/1963
ODI: -15598.6
Home Away
-139 for Clemson Tigers
10/10
Ennustettu tuotto 7.20

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Clemson Tigers vs Virginia Tech Hokies otteluun

Mitä tulosta Clemson Tigers vs Virginia Tech Hokies otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Clemson Tigers veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -139, 10 panoksella, Wilhelmine tipsterista.

Home Away
-139 for Clemson Tigers
10/10
Ennustettu tuotto 7.20

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Clemson Tigers vs Virginia Tech Hokies otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Clemson Tigers joukkueen voitto (kertoimet -139). Taas Virginia Tech Hokies joukkueen voitto (+116) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Clemson Tigers vs Virginia Tech Hokies Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -139 - Clemson Tigers (Home Away)
Pelaa vastuullisesti