21.10.2026 10:00 • Europe • Youth League 2026/2027

Bayern München U19 - Arsenal U19 Ennusteet ja Vetovihjeet

Bayern München U19 vs. Arsenal U19 pidetään 10:00 21.10.2026.

Bayern Munich U19
Bayern München U19
—
Arsenal U19
Arsenal U19

Mitä veikata?

Tarkista viime Bayern München U19 vs Arsenal U19 veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Draw Away" ja odotettu "Bayern München U19" tulos kertoimilla -175 1 2:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Bayern München U19
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Bayern München U19 - Arsenal U19 otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, Alan10 (1540 tuottosijoituksessa) ennustaa 2.28 voittoa panostamalla 4 Bayern München U19 vetoon (-175) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 2034), antaa vinkki kertoimilla +361 Draw tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 8, 28.88 ennustettua voittoa saadakseen.

Alan10
Alan10
Sijoitus: 1540/1927
Tuotto: -100.24
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Ennustettu tuotto 2.28
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2034/1927
Tuotto: -37760.2
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 28.88

JohnnyBetin vetovihjeet Bayern München U19 - Arsenal U19 otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, Alan10 (jolla on -16.14% tuotto) ennustaa saada 2.28 voittoa panostamalla 4 Bayern München U19 kertoimilla (-175) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on -17.89% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos Draw kertoimilla (+361) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 28.88.

Alan10
Alan10
Sijoitus: 1439/1927
Yield: -16.14%
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Ennustettu tuotto 2.28
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 28.88

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Bayern München U19 - Arsenal U19 veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! Alan10, jonka ODI parametri on 1.1, panos 4 ja kertoimet -175 veikkaamalla Bayern München U19 Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 2.28. abreujg78 (ODI: -43682.8) antaa vetovihje saadakseen 28.88 voittoa veikkaamalla 8 panosta Draw (+361) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

Alan10
Alan10
Sijoitus: 462/1927
ODI: 1.1
Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Ennustettu tuotto 2.28
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 28.88

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Bayern München U19 vs Arsenal U19 otteluun

Mitä tulosta Bayern München U19 vs Arsenal U19 otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Bayern München U19 veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -175, 4 panoksella, Alan10 tipsterista. Veto Draw (+361) Home Draw Away markkinoilla, 8 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
-175 for Bayern München U19
4/10
Ennustettu tuotto 2.28
Home Draw Away
+361 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 28.88

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Bayern München U19 vs Arsenal U19 otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä on Bayern München U19 joukkueen voitto (odds of -175). Arsenal U19 joukkueen voitto (+285) sai 0% ääntä, kun taas 50% ennustaa tasapeliä (+361).

1 50%
X 50%
2 0%

Bayern München U19 vs Arsenal U19 Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -175 - Bayern München U19 (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti