30.08.2026 04:30 Switzerland ITF W35 Verbier 2026

Angella Okutoyi - Anastasija Cvetkovic Ennusteet ja Vetovihjeet

Angella Okutoyi vs. Anastasija Cvetkovic pidetään 04:30 30.08.2026.

Angella Okutoyi
Anastasija Cvetkovic

Mitä veikata?

Tarkista viime Angella Okutoyi vs Anastasija Cvetkovic veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Home Away" ja odotettu "Angella Okutoyi" tulos kertoimilla -135 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Home Away
Angella Okutoyi
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Angella Okutoyi - Anastasija Cvetkovic otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, abreujg78 (1501 tuottosijoituksessa) ennustaa 7.4 voittoa panostamalla 10 Angella Okutoyi vetoon (-135) kertoimilla Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1501/1333
Tuotto: -9798.47
Home Away
-135 for Angella Okutoyi
10/10
Ennustettu tuotto 7.40

JohnnyBetin vetovihjeet Angella Okutoyi - Anastasija Cvetkovic otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, abreujg78 (jolla on -20.75% tuotto) ennustaa saada 7.4 voittoa panostamalla 10 Angella Okutoyi kertoimilla (-135) Home Away markkinolla.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1108/1333
Yield: -20.75%
Home Away
-135 for Angella Okutoyi
10/10
Ennustettu tuotto 7.40

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Angella Okutoyi - Anastasija Cvetkovic veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! abreujg78, jonka ODI parametri on -12349.0, panos 10 ja kertoimet -135 veikkaamalla Angella Okutoyi Home Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 7.4.

abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1499/1333
ODI: -12349.0
Home Away
-135 for Angella Okutoyi
10/10
Ennustettu tuotto 7.40

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Angella Okutoyi vs Anastasija Cvetkovic otteluun

Mitä tulosta Angella Okutoyi vs Anastasija Cvetkovic otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Angella Okutoyi veto Home Away markkinoilla, kertoimilla -135, 10 panoksella, abreujg78 tipsterista.

Home Away
-135 for Angella Okutoyi
10/10
Ennustettu tuotto 7.40

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Angella Okutoyi vs Anastasija Cvetkovic otteluun. Huippuennuste, jolla on 100% ääntä, on Angella Okutoyi joukkueen voitto (kertoimet -135). Taas Anastasija Cvetkovic joukkueen voitto (-149) sai 0% ääntä.

1 100%
2 0%

Angella Okutoyi vs Anastasija Cvetkovic Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -135 - Angella Okutoyi (Home Away)
Pelaa vastuullisesti