29.07.2026 13:45 Kuwait 1. Division 2026

Al Sulaibikhat - Al Shamiya FC Ennusteet ja Vetovihjeet

Al Sulaibikhat vs. Al Shamiya FC pidetään 13:45 29.07.2026.

Al Sulaibikhat
Al Sulaibikhat
Al Shamiya FC

Mitä veikata?

Suosituimmat vetotyypit

Home Draw Away
Draw
50%
1 out of 2 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Al Sulaibikhat - Al Shamiya FC otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, AlgeriaDz2019 (64 tuottosijoituksessa) ennustaa 5.4 voittoa panostamalla 10 Al Sulaibikhat vetoon (-185) kertoimilla Home Draw Away markkinolla. Toisaalta abreujg78 (sijoituksessa 2188), antaa vinkki kertoimilla +238 Draw tulokselle (Home Draw Away) panostamalla 8, 19.04 ennustettua voittoa saadakseen.

AlgeriaDz2019
AlgeriaDz2019
Sijoitus: 64/2029
Tuotto: 77.99
Home Draw Away
-185 for Al Sulaibikhat
10/10
Ennustettu tuotto 5.40
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2188/2029
Tuotto: -1287.13
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 19.04

JohnnyBetin vetovihjeet Al Sulaibikhat - Al Shamiya FC otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, AlgeriaDz2019 (jolla on 2.49% tuotto) ennustaa saada 5.4 voittoa panostamalla 10 Al Sulaibikhat kertoimilla (-185) Home Draw Away markkinolla. Taas on vielä abreujg78 veikkaaja jolla on -11.76% tuotto. Vinkkinsä on 8 panos Draw kertoimilla (+238) Home Draw Away markkinolla. Odotettu voitto on 19.04.

AlgeriaDz2019
AlgeriaDz2019
Sijoitus: 578/2029
Yield: 2.49%
Home Draw Away
-185 for Al Sulaibikhat
10/10
Ennustettu tuotto 5.40
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 1217/2029
Yield: -11.76%
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 19.04

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Al Sulaibikhat - Al Shamiya FC veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! AlgeriaDz2019, jonka ODI parametri on -11.49, panos 10 ja kertoimet -185 veikkaamalla Al Sulaibikhat Home Draw Away markkinoilla. Mahdollinen voitto on 5.4. abreujg78 (ODI: -247.29) antaa vetovihje saadakseen 19.04 voittoa veikkaamalla 8 panosta Draw (+238) kertoimilla Home Draw Away vedonlnyöntimakrkkinolla.

AlgeriaDz2019
AlgeriaDz2019
Sijoitus: 2023/2029
ODI: -11.49
Home Draw Away
-185 for Al Sulaibikhat
10/10
Ennustettu tuotto 5.40
abreujg78
abreujg78
Sijoitus: 2190/2029
ODI: -247.29
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 19.04

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Al Sulaibikhat vs Al Shamiya FC otteluun

Mitä tulosta Al Sulaibikhat vs Al Shamiya FC otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Al Sulaibikhat veto Home Draw Away markkinoilla, kertoimilla -185, 10 panoksella, AlgeriaDz2019 tipsterista. Veto Draw (+238) Home Draw Away markkinoilla, 8 panoksella, abreujg78 tipsterista on toinen tekoälyn suosikki.

Home Draw Away
-185 for Al Sulaibikhat
10/10
Ennustettu tuotto 5.40
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Ennustettu tuotto 19.04

Tarkista Veikkaajiemme ennusteet!

JohnnyBetin yhteisö antoi vinkkejään tulevaan Al Sulaibikhat vs Al Shamiya FC otteluun. Huippuennuste, jolla on 50% ääntä on tasapeli (kerroin +238). Al Sulaibikhat joukkueen voitto (-185) sai 50%. 0% ennustaa Al Shamiya FC voittoa (+177).

1 50%
X 50%
2 0%

Al Sulaibikhat vs Al Shamiya FC Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -185 - Al Sulaibikhat (Home Draw Away)
Pelaa vastuullisesti