29.08.2026 00:35 Australia AFL Women 2026

Adelaide Crows (N) - West Coast Eagles (N) Ennusteet ja Vetovihjeet

Adelaide Crows (N) vs. West Coast Eagles (N) pidetään 00:35 29.08.2026.

Adelaide Crows (N)
West Coast Eagles (N)

Mitä veikata?

Tarkista viime Adelaide Crows (N) vs West Coast Eagles (N) veikkausvinkit ja ennusteet, jotka JohnnyBetin Tipstereiden yhteisö valitsi. Yksi suosituimmista markkinoista on "Draw No Bet" ja odotettu "Adelaide Crows (N)" tulos kertoimilla -556 1 1:lta käyttäjiltä.

Suosituimmat vetotyypit

Draw No Bet
Adelaide Crows (N)
100%
1 out of 1 vihjeentekijästä

JohnnyBetin vetovihjeet Adelaide Crows (N) - West Coast Eagles (N) otteluun veikkaajien voiton mukaan lajiteltuna

Tämän tapahtuman tuottavin, San- (1379 tuottosijoituksessa) ennustaa 1.62 voittoa panostamalla 9 Adelaide Crows (N) vetoon (-556) kertoimilla Draw No Bet markkinolla.

San-
San-
Sijoitus: 1379/1314
Tuotto: -389.92
Draw No Bet
-556 for Adelaide Crows (N)
9/10
Ennustettu tuotto 1.62

JohnnyBetin vetovihjeet Adelaide Crows (N) - West Coast Eagles (N) otteluun veikkaajien tuoton (yield) mukaan lajiteltuna

Jos tuotto on sinulle luotettavampi kuin voitto, San- (jolla on -13.87% tuotto) ennustaa saada 1.62 voittoa panostamalla 9 Adelaide Crows (N) kertoimilla (-556) Draw No Bet markkinolla.

San-
San-
Sijoitus: 977/1314
Yield: -13.87%
Draw No Bet
-556 for Adelaide Crows (N)
9/10
Ennustettu tuotto 1.62

JohnnyBetin veikkaajien valmistamat Adelaide Crows (N) - West Coast Eagles (N) veikkausvinkit ODI

Nämä veikkaajat tietävät kuinka löytää parhaita vetoja! San-, jonka ODI parametri on 20.6, panos 9 ja kertoimet -556 veikkaamalla Adelaide Crows (N) Draw No Bet markkinoilla. Mahdollinen voitto on 1.62.

San-
San-
Sijoitus: 109/1314
ODI: 20.6
Draw No Bet
-556 for Adelaide Crows (N)
9/10
Ennustettu tuotto 1.62

Parhaat tekoälyn veikkausvinkit Adelaide Crows (N) vs West Coast Eagles (N) otteluun

Mitä tulosta Adelaide Crows (N) vs West Coast Eagles (N) otteluun tekoäly ennustaa? Tekoälyn mukaan mahdollisin tulos on Adelaide Crows (N) veto Draw No Bet markkinoilla, kertoimilla -556, 9 panoksella, San- tipsterista.

Draw No Bet
-556 for Adelaide Crows (N)
9/10
Ennustettu tuotto 1.62

Adelaide Crows (N) vs West Coast Eagles (N) Veikkausvinkit

Vinkki 1:
Kertoimet -556 - Adelaide Crows (N) (Draw No Bet)
Pelaa vastuullisesti